UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Nasze promocje

Myprotein / ilość porcji: 500 / koszt 1 porcji [1.00 gr]: 0.10 zł
AAKG to popularny składnik wielu preparatów zwiększających objętość komórek. AAKG zawiera zarówno argininę, jak i alfa ketoglutaran. Arginina jest aminokwasem względnie egzogennym, spełnia szereg ważnych funkcji biochemicznych w organizmie i odgrywa ważną rolę w syntezie białek.
Myprotein / ilość porcji: 45 / koszt 1 porcji [2.00 tabletek]: 0.56 zł
Beta alanina to endogenny aminokwas, który łączy się z l-histydyną, by wytworzyć karnozynę. Dla sportowców podniesienie poziomu karnozyny w mięśniach ma kluczowe znaczenie, ponieważ karnozyna może zwiększyć zdolność do długiego i ciężkiego wysiłku. Może także zapobiegać wytwarzaniu się kwasu mlekowego w trakcie intensywnych ćwiczeń, tym samym obniżając poczucie zmęczenie.
Myprotein / ilość porcji: 90 / koszt 1 porcji [2.00 tabletek]: 0.33 zł
HMB to aminokwas powstały w wyniku rozpadu leucyny. HMB występuje także w niektórych pokarmach, takich jak sum i lucerna. Jest także naturalnym składnikiem mleka matki, jednak rzadko występuje w diecie codziennej. DO odkrycia HMB doszło w latach pięćdziesiątych
Myprotein / ilość porcji: 100 / koszt 1 porcji [5.00 gr]: 0.30 zł
Glutamina to kluczowy aminokwas potrzebny każdemu mięśniowi w ciele, jedne z najważniejszych jednostek budulcowych białek, które odpowiadają za zdrowie komórkowe i regenerację tkanki. Jest potrzebna dla wzrostu mięśni i odgrywa ważną rolę w naprawie uszkodzonej tkanki.
Myprotein / ilość porcji: 167 / koszt 1 porcji [3.00 gr]: 0.17 zł
Tauryna to występujący naturalnie aminokwas. Występuje w dużych stężeniach w leukocytach, mięśniach szkieletowych, centralnym układzie nerwowym, jak również w mięśniu sercowym. Tauryna może mieć bardzo dodatni wpływ na Twoje wyniki treningowe oraz zawartość poszczególnych składników w ciele (mięśni, tłuszczu).
Nutrend / ilość porcji: 24 / koszt 1 porcji [35.00 gr]: 1.66 zł
ISODrinx to napój sportowy o przyjemnym, odświeżającym smaku, spełniający zapotrzebowanie organizmu na płyny, minerały i energię. Przyspiesza rehydratację i odbudowę równowagi minerałowej. Wzbogacony o witaminy uczestniczące w procesach regeneracyjnych.
7Nutrition / ilość porcji: 67 / koszt 1 porcji [3.00 tabletek]: 0.74 zł
Połączenie najważniejszych aminokwasów egzogennych (L-Leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny) w proporcjach 2:1:1. Aminokwasy te muszą być dostarczane z pożywienia, a suplementację BCAA zaleca się każdemu, kto prowadzi sportowy tryb życia.
ACTIVLAB / ilość porcji: 90 / koszt 1 porcji [1.00 kapsułek]: 0.28 zł
Green Coffee jest produktem specjalnego zastosowania o wysokiej zawartości ekstraktu z zielonej kawy w jednej kapsułce (aż 500mg). Dodatkową zaletą jest jego standaryzacja do 50% kwasu chlorogenowego co stawia suplement w czołówce tego typu produktów.
ACTIVLAB / ilość porcji: 1 / koszt 1 porcji [80.00 gr]: 3.97 zł
High Whey Protein Bar – baton wysokobiałkowy o smaku waniliowym. Zawiera cukry.
ACTIVLAB / ilość porcji: 30 / koszt 1 porcji [1.00 kapsułek]: 0.70 zł
L-Carnitine 1000 Super to suplement diety dostarczający L-karnitynę w dużej dawce – 1200 mg w dziennej porcji. L-karnityna jest związkiem naturalnie występującym w organizmie, przede wszystkim w mięśniach. Jedną z funkcji L-karnityny jest udział w transporcie kwasów tłuszczowych o długich łańcuchach do komórek.
ACTIVLAB / ilość porcji: 135 / koszt 1 porcji [1.00 kapsułek]: 0.32 zł
L-Carnitine 600 Super to suplement diety dostarczający L-karnitynę w dużej dawce – 1200 mg w dziennej porcji. L-karnityna jest związkiem naturalnie występującym w organizmie, przede wszystkim w mięśniach. Jedną z funkcji L-karnityny jest udział w transporcie kwasów tłuszczowych o długich łańcuchach do komórek.
ACTIVLAB / ilość porcji: 60 / koszt 1 porcji [2.00 kapsułek]: 0.52 zł
Machine Man Burner to suplement nowej generacji będący połączeniem naturalnych ekstraktów roślinnych, aminokwasów, witamin z grupy B, kofeiny i fruktooligosacharydów (FOS). Witaminy z grupy B przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
ACTIVLAB / ilość porcji: 60 / koszt 1 porcji [2.00 kapsułek]: 0.62 zł
Machine Man Joint & Recovery jest zalecany wszystkim osobom uprawiającym dyscypliny sportu, które powodują zwiększenie obciążenia stawów.
ACTIVLAB / ilość porcji: 10 / koszt 1 porcji [100.00 gr]: 2.89 zł
Wysokobiałkowa odżywka zawierająca płatki owsiane i ryżowe z dodatkiem guarany i magnezu. Koncentrat białka serwatkowego (WPC) to białko o najwyższej wartości biologicznej, bogate w aminokwasy rozgałęzione (BCAA) jak leucyna, walina i izoleucyna. Źródłem węglowodanów w produkcie są płatki ryżowe i owsiane oraz kompleks cukrów złożonych i prostych
ACTIVLAB / ilość porcji: 25 / koszt 1 porcji [30.00 gr]: 0.96 zł
Soja Pro to doskonale przyswajalny izolat białka sojowego, zaspokajający zwiększone zapotrzebowanie na aminokwasy.
Amix Nutrition / ilość porcji: 45 / koszt 1 porcji [50.00 gr]: 1.53 zł
CarboJet Gain to specjalnie zaprojektowany białkowo-węglowodanowy gainer z bardzo wysoką zawartością białka oraz węglowodanów. AMIX CarboJet Gain zawiera mix proteinowy składający się z izolatu białka serwatki CFM, koncentrat białka serwatkowego WPC oraz beztłuszczową serwatkę białka wołowego.
APS / ilość porcji: 25 / koszt 1 porcji [12.00 gr]: 1.80 zł
Marka APS [Advanced Performance Supplements] tworzy z zaangażowaniem produkty najwyższej jakości stworzone z myślą sportowcach. APS zajmuje się produkcją między innymi kompozycji suplementów odpowiedzialnych za rozbudowę masy mięśniowej, zwiększanie wytrzymałości sportowca, dodawanie energii, wspierają również regenerację jak i pomagają schudnąć.
BIOGENIX / ilość porcji: 150 / koszt 1 porcji [2.00 tabletek]: 0.63 zł
WBC Amino Monster Tabs to preparat, w którym źródłem aminokwasów są trzy rodzaje proteiny zwierzęcej: hydrolizat białka serwatkowego typu whey, hydrolizat białka wołowego oraz hydrolizat białka kurczaka. Suplement WBC Amino Biogenix odznacza się niezwykłą wartością biologiczną, krótkim czasem wchłaniania substancji aktywnych oraz elitarnym profilem aminokwasowym.
BioTech USA / ilość porcji: 30 / koszt 1 porcji [4.00 kapsułek]: 1.30 zł
Mieszanka AminoSynthTM, która jest składnikiem Amino Build Elite, zawiera metabolity (związki metaboliczne) i witaminy, które organizm wykorzystuje do syntezy aminokwasów.
BioTech USA / ilość porcji: 91 / koszt 1 porcji [25.00 gr]: 2.08 zł
Iso Whey ZERO jest najczystszym izolatem białka serwatki (WPI) uzyskiwanym metodą CFM - mikrofiltracji przepływu krzyżowego, który naprawdę nie zawiera laktozy, tłuszczy trans ani dodatkowego cukru. Iso Whey ZERO, podobnie jak wszystkie produkty BioTech USA, składa się w 100 % z bezpiecznych, starannie dobranych składników.
BioTech USA / ilość porcji: 1 / koszt 1 porcji [45.00 gr]: 3.50 zł
Protein Gusto jest linią produktów, w skład której wchodzą posiłki funkcjonalne, zawierające dużą ilość białka i nie zawierające dodatkowego cukru. W skład linii wchodzi kilka bardzo smacznych i odżywczych produktów, które są łatwe do przygotowania i doskonale wpiszą się w twoją dietę.
Damhert / ilość porcji: 83 / koszt 1 porcji [3.00 gr]: 0.12 zł
Pierwszy słodzik oparty w 100% na czystej tagatozie bez wypełniaczy i sztucznych dodatków. Niskokaloryczny, naturalny słodzik w kostkach.
Feel Free Nutrition / ilość porcji: 4 / koszt 1 porcji [25.00 gr]: 2.13 zł
Wzbogacona BCAA, HMB i aminokwasami organiczna owsianka białkowa bez cukru bazująca na izolacie i koncentracie białka serwatkowego. Doskonały profil wartości odżywczych dopełnia intensywnie słodki, kokosowy smak. Zalej owsiankę wodą lub mlekiem - i gotowe! Jeśli wolisz na ciepło, wystarczy 40 sekund w mikrofalówce.
Fitmax / ilość porcji: 40 / koszt 1 porcji [50.00 gr]: 0.81 zł
FitMax Mass Active 20 jest odżywką wspomagającą przyrost czystej masy mięśniowej, w skład której wchodzą: kompleks węglowodanów o różnym indeksie glikemicznym, najwyższej jakości białko pochodzące z instanizowanych izolatów i koncentratów białka serwatkowego, zawierających dużą ilość aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz najważniejszego w sporcie aminokwasu – glutaminy.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting