UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Nasze promocje

ACTIVLAB / ilość porcji: 33 / koszt 1 porcji [30.00 gr]: 0.46 zł
Dzięki odpowiednio dobranej kompozycji węglowodanów CarboMax Energy Power powoduje szybkie uwolnienie glukozy do krwi, uzupełnia straty energii związane z intensywnym wysiłkiem fizycznym oraz dostarcza niezbędnych witamin i składników mineralnych.
Damhert / ilość porcji: 14 / koszt 1 porcji [15.00 gr]: 0.66 zł
Jeden z najmniej kalorycznych dżemów wytwarzanych z owoców (w przeciwieństwie do niskokalorycznych produktów dżemopodobnych o smaku owoców), słodzony opatentowaną w Belgi innowacyjną tagatozą.
Myprotein / ilość porcji: 30 / koszt 1 porcji [3.00 tabletek]: 1.57 zł
Bardzo często mamy niewystarczające ilości kluczowych minerałów ze względu na gorączkowy tryb życia w połączeniu ze złymi nawykami żywieniowymi i słabej jakości pożywieniem. Wapń i magnez w tabletkach pozwala pokryć zapotrzebowanie na te dwa podstawowe minerały zapewniając 100% referencyjnej wartości spożycia (RI) - RI są, to zalecenia zalecane przez Ministerstwo Zdrowia.
Myprotein / ilość porcji: 90 / koszt 1 porcji [2.00 tabletek]: 0.49 zł
Calcium & Vitamin D3 zostały opracowane, aby zoptymalizować codzienne zdrowie z silną podażą wapnia i witaminą D. 2 tabletki zapewnią Ci 100% Twoic wartości referencyjnych składników pokarmowych (NRV'S); NRV'S zalecenia dotyczące spożycia składników odżywczych w oparciu o aktualną wiedzę naukową.
Myprotein / ilość porcji: 90 / koszt 1 porcji [2.00 tabletek]: 0.88 zł
Witamina C (również znana jako kwas askorbinowy) jest rozpuszczalną w wodzie witaminą, co znaczy, że twoje ciało jest nie zdolne do przechowywania jej jak robi to w przypadku witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Ponadto, witamina C ma właściwości przeciwutleniające i jest to konieczne do utrzymania zdrowia i naprawy różnych tkanek ciała takich jak skóra, kości, chrząstki i zębów.
Myprotein / ilość porcji: 30 / koszt 1 porcji [2.00 kapsułek]: 0.67 zł
Kwas rumenowy (CLA) to naturalnie występujący kwas tłuszczowy obecny w pokarmach takich jak ser, mleko, jagnięcina i wołowina, ale tylko w niewielkich ilościach. W celu zapewnienia odpowiedniej ilości kwasu rumenowego konieczne byłoby spożywanie tych pokarmów w dużych ilościach, co oczywiście mijałoby się z celem, ponieważ oznaczałoby spożycie ogromnej ilości kalorii.
Myprotein / ilość porcji: 33 / koszt 1 porcji [15.00 gr]: 3.84 zł
Aminokwasy to złożone związki chemiczne, podstawowe jednostki budulcowe białek, które z kolei konieczne są do tworzenia nowej tkanki, oraz naprawy istniejących komórek. Aminokwas egzogenny nie może zostać zsytentyzowany ani wyprodukowany przez organizm, i musi zostać pozyskany z diety.
Myprotein / ilość porcji: 40 / koszt 1 porcji [25.00 gr]: 2.48 zł
Highly Branched Cyclic Dextrin jest wysoce rozpuszczalny, co zapewnia trwałe źródła energii. To czyni go idealnym w trakcie i po wysiłku. W związku z tym, pozwala to na szybkie podniesienie poziomu energii i jednocześnie węglowodany przyczyniają się do odzyskania normalnego funkcjonowania mięśni (skurczu) po bardzo intensywnych lub długotrwałym wysiłku fizycznym.
Myprotein / ilość porcji: 250 / koszt 1 porcji [1.00 gr]: 0.18 zł
HMB to aminokwas powstały w wyniku rozpadu leucyny. HMB występuje także w niektórych pokarmach, takich jak sum i lucerna. Jest także naturalnym składnikiem mleka matki, jednak rzadko występuje w codziennej diecie.
Myprotein / ilość porcji: 33 / koszt 1 porcji [30.00 gr]: 3.81 zł
Zhydrolizowane białko serwatki to takie białko serwatkowe, w którym niektóre z wiązań peptydowych w aminokwasach zostały rozłożone przy pomocy enzymów na krótsze łańcuchy aminowe, co pozwala na lepsze przyswojenie w żołądku.
Myprotein / ilość porcji: 25 / koszt 1 porcji [100.00 gr]: 4.16 zł
Nasz preparat Impact Weight Gainer zawiera dwa z najlepszych dostępnych obecnie źródeł węglowodanów: ultradrobny owies szkocki i jęczmień aktywowany, co daje wysokiej jakości mieszankę węglowodanów złożonych o niskim indeksie glikemicznym. Dzięki temu, że ich pochłanianie zachodzi stopniowo węglowodany te zapewniają zrównoważone uwalnianie energii w ciągu dnia, bez wpływu na poziom cukru we krwi.
Myprotein / ilość porcji: 10 / koszt 1 porcji [100.00 gr]: 1.60 zł
Owies rozpuszczalny to fantastyczne źródło węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym, które idealnie nadają się do zrównoważonego uwalniania energii.
Myprotein / ilość porcji: 30 / koszt 1 porcji [3.00 tabletek]: 1.47 zł
Joint Plus jest obecnie najbardziej zaawansowanym suplementem chroniącym stawy spośród wszystkich dostępnych na rynku. Ten kompleksowy i silnie działający preparat zawiera w sobie niektóre z najbardziej popularnych składników stosowanych w celu zapewnienia zdrowia stawów i ich długowieczności.
Myprotein / ilość porcji: 60 / koszt 1 porcji [2.00 kapsułek]: 1.58 zł
Kre-Alkalyn® to jedna za najbardziej zaawansowanych dostępnych form kreatyny. Dzięki wysokiej wartości pH, Kre-Alkalyn® jest dostarczany mięśniom przy zachowaniu pełnej mocy, umożliwiając lepsze wyniki i podwyższone poziomy ATP.
Myprotein / ilość porcji: 500 / koszt 1 porcji [0.20 gr]: 0.17 zł
L-teanina to aminokwas naturalnie występujący w herbacie zielonej. Wykazano, że pomaga w osiągnięciu stanu odprężenia i relaksu, nie powodując senności ani nie pogarszając uwagi. Przypuszcza się, że L-teanina może zwiększać poziom niektórych neuroprzekaźników oraz fal alfa wytwarzanych przez mózg, których efektem jest stan wyciszenia.
Myprotein / ilość porcji: 250 / koszt 1 porcji [1.00 gr]: 0.16 zł
L-tyrozyna to endogenny aminokwas odgrywający ważną rolę w wytwarzaniu neuroprzekaźników dopaminy i norepinefryny. Tyrozyna jest także prekursorem tyroksyny i trójjodotyroniny oraz melaniny, zaliczanej do pigmentów.
Myprotein / ilość porcji: 45 / koszt 1 porcji [2.00 tabletek]: 0.87 zł
L karnityna jest tworzona w organizmie z aminokwasu lizyny i metioniny. Jest ona syntetyzowana przede wszystkim w wątrobie i nerkach i może być transportowana do wykorzystania w innych tkankach w organizmie. Najwyższy poziom można zauważyć w tkankach, które wykorzystują kwasy tłuszczowe jako głównego paliwa ; na przykład mięśni szkieletowych i serca .
Myprotein / ilość porcji: 100 / koszt 1 porcji [5.00 gr]: 0.29 zł
Glutamina to kluczowy aminokwas potrzebny każdemu mięśniowi w ciele, jedne z najważniejszych jednostek budulcowych białek, które odpowiadają za zdrowie komórkowe i regenerację tkanki. Jest potrzebna dla wzrostu mięśni i odgrywa ważną rolę w naprawie uszkodzonej tkanki.
Myprotein / ilość porcji: 52 / koszt 1 porcji [5.00 tabletek]: 1.29 zł
Glutamina to aminokwas potrzebny wszystkim mięśniom w organizmie, jeden z najważniejszych składników budulcowych białek, które odpowiadają za zdrowie komórek i naprawę tkanki. Działanie glutaminy jest korzystne dla każdego, kto jest zaangażowany w programy treningowe o wysokiej intensywności.
Myprotein / ilość porcji: 33 / koszt 1 porcji [30.00 gr]: 1.77 zł
Pea Protein Isolate to izolat białka groszku, białko pochodzenia naturalnego o znakomitych właściwościach odżywczych i świetnym profilu aminokwasowym. Nie zawiera glutenu, laktozy, cholesterolu, ani innych nieodżywczych składników. Jest wspaniałym źródłem białka dla osób nietolerujących pewnych pokarmów.
Myprotein / ilość porcji: 33 / koszt 1 porcji [30.00 gr]: 1.26 zł
Izolat białka soi to świetna opcja dla wegetarian, wegan i osób o specjalnych wymaganiach dietecznych, np. nietolerancją laktozy. Izolat białka soi jest niesprawiedliwie oceniany jako gorszy od innych wysokiej klasy białek, jak białko serwatki, ale w rzeczywistości stanowi pełnowartościowe źródło białek na równi z białkiem mlecznym i serwatkowym.
Myprotein / ilość porcji: 125 / koszt 1 porcji [0.80 gr]: 0.55 zł
Sukraloza jest najpopularniejszą substancją słodzącą będącą w użyciu, jak chodzi o nowoczesne sportowe suplementy diety. Jako substancja słodząca może być dodawana do większości suplementów w celu polepszenia smaku.
Myprotein / ilość porcji: 30 / koszt 1 porcji [3.00 kapsułek]: 1.20 zł
Thermopure to rewolucyjny preparat termogeniczny opracowany po to, by pomóc Ci spalić tłuszcz. Łączy niektóre z najsilniejszych naturalnych składników w silnie działającą mieszankę termogeniczną. Udowodniono, że w połączeniu ze skuteczną dietą i planem treningowym składniki Thermopure przyczyniają się do spalania zapasów tłuszczu w organizmie.
Myprotein / ilość porcji: 90 / koszt 1 porcji [1.00 tabletek]: 0.13 zł
Cynk to niezbędny minerał śladowy zaangażowany w tysiące procesów w organizmie, poczynając od syntezy białka w mięśniach i wzrostu tkanek, a kończąc na gojeniu ran. Prawdopodobnie spełnia więcej ważnych funkcji w organizmie niż jakikolwiek inny minerał.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting