UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

MyVita Witamina C [500 gr]

Producent: MyVita ### Kategoria: /
MyVita Witamina C [500 gr]
cena od:
39.90
koszt 1 porcji: 0.08 zł
ilość porcji: 500
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

MyVita Witamina C [1000 gr]

--- --
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
39.90 zł
Opis

Witamina C w proszku, dobrze przyswajalna przez organizm lewoskrętna postać kwasu askorbinowego. Suplement diety MyVita Witamina C (lewoskrętna) pomaga w łatwy sposób zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie na witaminę C wywołane np. stresem, wysiłkiem fizycznym, niewłaściwą dietą, czy zanieczyszczeniem środowiska.

Jak stosować suplement: MyVita Witamina C
1000mg (pół płaskiej łyżeczki) dziennie wymieszać z wodą lub sokiem. Spożywać w trakcie posiłku.
Składniki
kwas l-askorbinowy.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
OSTROVIT 100% Vitamin C [1000 gr]OSTROVIT 100% Vitamin C [500 gr]MYPROTEIN Vitamin C Powder [500 gr]MYPROTEIN Inositol [500 gr]MYPROTEIN Vitamin B Complex Tabs [360 tabletek]MYPROTEIN Vitamin D3 [360 kapsulek]UNS L-Vit C Plus [325 gr]7NUTRITION Vitamin C [250 gr]BIOTECH USA Vitamin C 1000 Tabs [250 tabletek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting