UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Fitness Authority Beta Alanine [300 gr]

Producent: Fitness Authority ### Kategoria: /
Fitness Authority Beta Alanine [300 gr]
cena od:
63.00
koszt 1 porcji: 0.84 zł
ilość porcji: 75
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
63.00 zł
Oferty sklepów
66.90 zł
Opis

Beta Alanine z linii Performance to przed treningowy preparat dostarczający beta-alaninę w opatentowanej formie CarnoSyn, wzbogacony L-histydyną i witaminą B6. Polecany osobom dorosłym, aktywnym fizycznie,w okresach najbardziej wyczerpujących przedłużających się treningów wytrzymałościowych i siłowych.

Beta-Alanina jest składnikiem dwupeptydu karnozyny (-alanylo-L-histydyny), naturalnie występującego w mięśniach szkieletowych, a w szczególności w szybko-kurczliwych włóknach mięśniowych typu II. W naturalnych warunkach w organizmie karnozyna buforuje spadek pH związany m.in. z powstawaniem kwasu mlekowego w mięśniach w trakcie wysiłku opóźniając zmęczenie mięśni i umożliwiając wydłużenie sesji treningowej. Ilość wytwarzanej przez mięsnie karnozyny, zależy bezpośrednio od dostępności beta-alaniny, dlatego suplementacja beta-alaniną jest tak istotna dla zwiększenia stężenia karnozyny w mięśniach.2 Badania dowiodły że suplementacja beta-alaniną nie tylko opóźnia zmęczenie, ale również zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni

L-histydyna należy do grupy aminokwasów egzogennych, których organizm sam nie potrafi syntetyzować i musi być dostarczany wraz z pożywieniem. Bierze udział w syntezie białek, a wraz z beta-alaniną jest prekursorem karnozyny, wpływając na jej zawartość w pracujących mięśniach.

Witamina B6 to witamina z grupy B, rozpuszcza się w wodzie i jest zaangażowana w wiele kluczowych procesów, szczególnie istotnych dla osób aktywnych fizycznie:

  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu
  • pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek
  • przyczynia się zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
Skład / wartości odżywcze
na 100g. porcja (4.00)
beta-alanina ( β-alanina) 90 g 3.6 g
L-histydyna 10 g 0.4 g
witamina B6 (pirydoksyna) 25 mg 1 mg
Jak stosować suplement: Fitness Authority Beta Alanine
Rozpuścić miarki proszku (4 g) w 200 ml wody, wypić na 30 minut przed planowanym treningiem.
Składniki
Beta-alanina (jako CarnoSyn®), L-histydyna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

na 100g. porcja (4.00)
beta-alanina ( β-alanina) 90 g 3.6 g
L-histydyna 10 g 0.4 g
witamina B6 (pirydoksyna) 25 mg 1 mg
Polecamy
MEX NUTRITION CGT + Beta Alanine [600 gr]MYPROTEIN Beta Alanine [500 gr]NOW Beta Alanine Powder [500 gr]OLIMP Beta Alanine Xplode Powder [420 gr]IRON HORSE Beta Energy [420 gr]REAL PHARM Beta Alanine [300 gr]BIOTECH USA Beta Alanine Powder [300 gr]UNS Beta Ala Extreme [300 gr]TREC Beta Alanine 3000 Shot (12 ampułek) [300 ml]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting