UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

VIVIO Witamina C (Kwas L-askorbinowy) [1000 gr]

Producent: VIVIO ### Kategoria: /
VIVIO Witamina C (Kwas L-askorbinowy) [1000 gr]
cena od:
52.49
koszt 1 porcji: 0.05 zł
ilość porcji: 1000
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
52.49 zł
Oferty sklepów
Opis

Kwas l-askorbinowy, potocznie zwany witaminą C odgrywa istotną rolę w funkcjonowaniu organizmu. Ponadto bierze udział w wielu procesach biochemicznych. W odróżnieniu od większości zwierząt, organizm ludzki nie potrafi sam syntezować witaminy C, dlatego musi być ona dostarczana wraz z pożywieniem lub zewnętrznie na skórę.

Kwas l-askorbinowy wykazuje 100% biologicznej aktywności witaminowej i może być przyswajany przez organizm i wykorzystywany przez skórę.

Witamina C, ze względu na swoje właściwości stosowana jest w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym.

Witamina C wzmacnia naczynia krwionośne, wzmaga elastyczność skóry, chroni przed działaniem wolnych rodników oraz zapobiega nadmiernemu starzeniu się skóry.
Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Jak stosować suplement: VIVIO Witamina C (Kwas L-askorbinowy)
Zdrowy człowiek potrzebuje profilaktycznie 4-10 g witaminy C na dobę (łyżeczka do herbaty mieści około 4,5 grama produktu).
Składniki
100% witamina C (kwas L-askorbinowy)

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
OSTROVIT 100% Vitamin C [1000 gr]MYPROTEIN Vitamin C Powder [500 gr]OSTROVIT 100% Vitamin C [500 gr]MYVITA Witamina C [500 gr]MYPROTEIN Inositol [500 gr]NOW Vitamin C Crystals [454 gr]MYPROTEIN Vitamin B Complex Tabs [360 tabletek]NOW Vitamin D3 10000 [360 kapsulek]UNS L-Vit C Plus [325 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting