UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Sante Masło migdałowe [180 gr]

Producent: Sante ### Kategoria: /
Sante Masło migdałowe [180 gr]
cena od:
---
koszt 1 porcji: ---
ilość porcji: 18
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

Sante Masło migdałowe [470 gr]

--- --

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
OSTROVIT 100% Peanut Butter Smooth [1000 gr]OSTROVIT Almond Butter [1000 gr]MERIDIAN Masło Orzechowe Crunchy bez cukru i soli [1000 gr]MERIDIAN Masło Orzechowe Smooth bez cukru i soli [1000 gr]BULK POWDERS Smooth Roasted Cashew Butter [1000 gr]MYPROTEIN Cashew butter [1000 gr]MYPROTEIN Almond Butter [1000 gr]MERIDIAN Masło Migdałowe Crunchy bez cukru i soli [1000 gr]MERIDIAN Masło Migdałowe Smooth bez cukru i soli [1000 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting