UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

UNS L-Carnitine Plus [90 kapsułek]

Producent: UNS ### Kategoria: /
UNS L-Carnitine Plus [90 kapsułek]
cena od:
45.00
koszt 1 porcji: 0.50 zł
ilość porcji: 90
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
45.00 zł
Opis

UNS L-CARNITINE PLUS jest specjalistycznym suplementem diety zawierającym skoncentrowaną dawkę najczystszej L-karnityny w kapsułkach, wzbogaconą o ekstrakt z zielonej herbaty i kofeinę. Dedykowany jest osobom aktywnym fizycznie, których celem jest skuteczna redukcja poziomu podskórnej tkanki tłuszczowej oraz zapobieganie efektowi jo-jo.

- Skuteczna dawka, aż 1000 mg L-karnityny,

- promuje uzyskiwanie energii z kwasów tłuszczowych,

- wspiera redukcję tkanki tłuszczowej,

- wysoka zawartość aż 180 mg aktywnego EGCG.

L- karnityna aktywnie uczestniczy w transporcie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych, do wnętrza mitochondriów komórkowych, gdzie wykorzystywane są jako źródło energii. 

Pozytywny wpływ UNS L-CARNITINE PLUS we wspomaganiu wzrostu masy mięśniowej, wynika z udziału L-karnityny w mechanizmach hormonalnych, gdzieaktywuje ona receptory dla glikokortykoidów. Jak wykazały badania kliniczne, L-karnityna stanowi ważny  element profilaktyki schorzeń układu krążenia i wszechstronnie wspiera prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego.

Wzbogacenie receptury o standaryzowany ekstrakt polifenoli zielonej herbaty, w tym najaktywniejszego – galusanianu epigalokatechiny – EGCG wpływa na zwiększenie tempa przemiany materii oraz na efekt termogeniczny.

Zawarta w preparacie kofeina, działa na organizm farmakologicznie, osiągając maksymalne stężenie we krwi nawet po 30 minutach. W szybki sposób przyczynia się do metabolizmu tłuszczów, a przez to do kontroli masy ciała.

Skład / wartości odżywcze
porcja (1.00)
kofeina 0.032 g
L-karnityna 0.5 g
w tym EGCG 0.09 g
zielona herbata 0.2 g
Jak stosować suplement: UNS L-Carnitine Plus
1 porcję (1 kapsułkę) dwa razy dziennie podczas posiłku, popić wodą.
Składniki
l-karnityna, ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camelia sinensis), substancja przeciwzbylająca: stearynian magnezu, kofeina bezwodna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, otoczka (celuloza, barwnik: dwutlenek tytanu).

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

porcja (1.00)
kofeina 0.032 g
L-karnityna 0.5 g
w tym EGCG 0.09 g
zielona herbata 0.2 g
Polecamy
MYPROTEIN Acetyl L-Carnitine [1000 gr]PUMPFOOD L-Carnitin Liquid [1000 ml]EXTRIFIT Carni 120000 Liquid [1000 ml]NUTREND Carnitine 3000 Shot (20 ampułek) [1200 ml]OSTROVIT L-Carnitine + Green Tea [500 ml]BIOTECH USA L-Carnitine 70.000 + Chrome Liquid [500 ml]BIOTECH USA L-Carnitine + Chrome Liquid [500 ml]TREC L-Carnitine 3000 Shot [500 ml]NUTREND Carnilife 40 000 [500 ml]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting