UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Weider Pure Amino Egg [300 tabletek]

Producent: Weider ### Kategoria: /
Weider Pure Amino Egg [300 tabletek]
cena od:
99.99
koszt 1 porcji: 1.67 zł
ilość porcji: 60
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
99.99 zł
Opis

Hydrolizowane albuminy jaj są idealnym źródłem wszystkich aminokwasów egzogennych i endogennych. Pure Amino Egg to ich optymalne proporcje dla wspomagania przyrostu masy mięśniowej i siły.

Główne właściwości produktu:
- wspomaga wzrost siły i masy mięśni,
- ogranicza występowanie katabolizmu,
- pomaga uzyskać lepsze osiągnięcia fizyczne,
- ułatwia regenerację.

Skład / wartości odżywcze
porcja (5.00)
wartość energetyczna 27 kcal
w tym nasycone 0.1 g
węglowodany 0.6 g
w tym cukier 0.1 g
białko 5.9 g
sól 0.26 g
witamina B6 (pirydoksyna) 1.15 mg
Jak stosować suplement: Weider Pure Amino Egg
Podstawowa porcja stanowi 3 - 5 x 2 - 3 tabletki dziennie przyjmowane między posiłkami. Przyjmowana ilość tabletek powinna być uzależniona od masy ciała i rodzaju treningu.
Składniki
91,9% hydrolizowane białko jaj, substancje przeciwzbrylające: fosforan wapnia, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; stabilizator: poliwinylopirolidon; substancja słodząca: sacharynian sodu, witamina B6. Może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu i soi.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

porcja (5.00)
wartość energetyczna 27 kcal
w tym nasycone 0.1 g
węglowodany 0.6 g
w tym cukier 0.1 g
białko 5.9 g
Polecamy
4+ NUTRITION EGG+ [1000 gr]SCITEC EGG Pro [935 gr]MULTIPOWER Formula 80 [510 gr]4+ NUTRITION Egg & Oat+ [1500 gr]MEGABOL Egg Pro [300 gr]MEGABOL Egg Pro [2000 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2018 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting