UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

4+ NUTRITION CLA+ [100 kapsułek]

Producent: 4+ NUTRITION ### Kategoria: /
4+ NUTRITION CLA+ [100 kapsułek]
cena od:
79.00
koszt 1 porcji: 2.37 zł
ilość porcji: 33
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

4+ NUTRITION CLA+ [200 kapsułek]

--- --
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
79.00 zł
Oferty sklepów
Opis

CLA+ zawiera biologicznie aktywny kwas tłuszczowy (sprzężony kwas linolowy - CLA) regulujący przemiany tłuszczów w organizmie oraz ułatwiający odchudzanie.
Ten aktywny związek wspiera proces redukcji masy ciała na wiele sposobów: wzmaga aktywnie spalanie tłuszczu, hamuje jego odkładanie, likwiduje komórki tłuszczowe oraz zapobiega ich powstawaniu. CLA+  jednocześnie wspomaga przyrost masy beztłuszczowej, dzięki czemu nie tylko zmniejsza otłuszczenie ciała, ale także poprawia jego jędrność. CLA+ należy uznać więc za jeden z najbardziej kompleksowych suplementów diety kształtujących atra- kcyjny wizerunek ciała.

Jak stosować suplement: 4+ NUTRITION CLA+
1 raz dziennie po 3 kapsułki najlepiej podczas lub po posiłku. Preparat należy popić od 200-300 ml płynu.
Składniki
żelatyna, woda oczyszczona - otoczka kapsułki, glicerol, mieszanka antyoksydacyjna naturalnych tokoferoli (przeciwutleniacz).

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
MYPROTEIN CLA Powder [250 gr]TREC CLA Softgel [200 kapsulek]TREC CLA & Green Tea Caps [180 kapsulek]MYPROTEIN CLA Caps [180 kapsulek]MYPROTEIN Caffeine & CLA Caps [180 kapsulek]NOW CLA 800 [180 kapsulek]UNS CLA 1000 [120 kapsulek]WEIDER CLA Caps [120 kapsulek]TREC CLA Softgel [100 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting