UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Trec BCAA G-Force Caps [360 kapsułek]

Producent: Trec ### Kategoria: /
Trec BCAA G-Force Caps [360 kapsułek]
cena od:
109.00
koszt 1 porcji: 1.21 zł
ilość porcji: 90
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

Trec BCAA G-Force Caps [180 kapsułek]

1.53 zł 69.00 zł

Trec BCAA G-Force Caps [90 kapsułek]

1.60 zł 36.00 zł

Trec BCAA G-Force Caps [720 kapsułek]

1.66 zł 299.00 zł

Trec BCAA G-Force Caps [30 kapsułek]

1.73 zł 13.00 zł
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
109.00 zł
119.00 zł
129.00 zł
Opis

Bcaa G-Force to odżywka zawierająca optymalne proporcje aminokwasów rozgałęzionych: leuycny, waliny i izoleucyny oraz wysoką dawkę mikrorozdrobnionej glutaminy. Matrix aminokwasów Trec Bcaa G-Force umożliwia szybki przyrost czystej tkanki mięśniowej. Bcaa G-Force wykazuje również silne działanie antykataboliczne, co sprzyja szybkiej regeneracji mięśni.

BCAA G-Force jest tanim suplementem diety zawierającym optymalnie dobrane proporcje aminokwasów rozgałęzionych BCAA: l-leucyny, l-waliny i l-izoleucyny. Aminokwasy te stanowią 95% suchej tkanki mięśniowej organizmu, dlatego też obniżenie ich stężenia w organizmie doprowadza do natychmiastowej redukcji tkanki mięśniowej. Systematyczne dostarczanie tych aminokwasów niezbędne jest do prawidłowej odnowy białek mięśniowych.

Prawidłowa ich podaż ma duże znaczenie w utrzymaniu dodatniego bilansu azotowego, czyli stanu anabolicznego (budującego).BCAA G-Force pośrednio wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu (GH), silnych hormonów anabolicznych. Systematyczne stosowanie preparatu BCAA G-Force powoduje przyrost czystej tkanki mięśniowej, zapobiega objawom przemęczenia i przetrenowania. Zastosowanie BCAA G-Force przed rozpoczęciem treningu powoduje zwiększenie rezerw energetycznych organizmu co korzystnie wpływa na przyrost siły i wydolności podczas treningu. Preparat nasila również pracę układu immunologicznego, co znacznie zwiększenie odporność organizmu.

Tania odżywka aminokwasowa Bcaa G-Force zawiera wysokie dawki aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA) i L-Glutaminy, które wspólnie stanowią blisko 70% suchej masy mięśniowej. Odpowiednio wysoka podaż L-Leucyny, L-Izoleucyny, L-Waliny i L-Glutaminy jest kluczowym czynnikiem warunkującym efektywną regenerację organizmu. Te 4 niezwykle ważne aminokwasy umożliwiają mięśniom ciągłą adaptację do wrastających obciążeń treningowych. Liczne badania naukowe sugerują, że najbardziej efektywna jest suplementacja wolnymi aminokwasami BCAA i L-Glutaminą. Dzięki podaniu ich w czystej formie organizm nie traci czasu na trawienie i niemal natychmiast docierają one do mięśni, gdzie aktywnie stymulują procesy wzrostowe. Bcaa G-Force to preparat stanowiący połączenie tylko krystalicznie czystych, wolnych aminokwasów rozgałęzionych i mikrorozdrobnionej L-Glutaminy. Zastosowanie najwyższej jakości surowców gwarantuje maksymalną wchłanialność i biodostępność oraz szybkość działania.

Skład / wartości odżywcze
porcja (4.00)
wartość energetyczna 2 kcal
białko 0.6 g
aminokwasy rozgałęzione BCAA 3.28 g
L-glutamina 1.32 g
Jak stosować suplement: Trec BCAA G-Force Caps
Jednorazową porcję preparatu 4–6 kapsułek popić 300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania stosować 1–2 porcji dziennie.W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja przed snem.
Składniki
BCAA, L-glutamina, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, żelatyna – otoczka kapsułki.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

porcja (4.00)
wartość energetyczna 2 kcal
białko 0.6 g
Polecamy
REAL PHARM Amino Rest [1000 gr]OLIMP BCAA Xplode Powder [1000 gr]BSN Amino X [1015 gr]SCIVATION Xtend BCAA [1130 gr]FITNESS AUTHORITY Xtreme Anticatabolix Pure [800 gr]BIOGENIX BCAAgenix Reload [700 gr]BELTOR BCAA V-TEC [700 gr]OLIMP BCAA Xplode Powder [700 gr]REAL PHARM Iso Go [600 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting