UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Myprotein Calcium & Vitamin D3 [180 tabletek]

Myprotein Calcium & Vitamin D3 [180 tabletek]
cena od:
49.00
koszt 1 porcji: 0.54 zł
ilość porcji: 90
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

Myprotein Calcium & Vitamin D3 [60 tabletek]

--- --
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
49.00 zł
Oferty sklepów
Opis

Tabletki te zostały opracowane, aby zoptymalizować codzienne zdrowie z silną podażą wapnia i witaminą D. 2 tabletki zapewnią Ci 100% Twoic wartości referencyjnych składników pokarmowych (NRV'S); NRV'S zalecenia dotyczące spożycia składników odżywczych w oparciu o aktualną wiedzę naukową.

Jakie są kluczowe kożyści ?

  • Wapń jest podstawowym składnikiem mineralnym ciała przez mnóstwo powodów: po pierwsze, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i neurotransmisji co jest jest wymagane w procesie skurczu i relaksacji. Ponadto jest najobficiej występującym minerałem w organizmie człowieka, który ma zasadnicze znaczenie w utrzymaniu zdrowia kości i zębów. & Nbsp; Wreszcie, przyczynia się do normalnego metabolizmu (tłuszcz, węglowodany i białko), jak również odgrywa rolę w procesie podziału komórek i specjalizacji.
  • Witamina D3 jest produkowana w organizmie pod skórą w reakcji na światło słoneczne. Dlatego podczas zimowych miesięcy, lub w krajach o dużym zachmurzeniem, ciało może mieć niedobór tej podstawowej witaminy. Widząc, jak witamina D przyczynia się do prawidłowego wchłaniania i wykorzystania wapnia, na pewno mieć ją w swoich nawykach żywieniowychli>
  • Odpowiednie dla wegetarian.
Skład / wartości odżywcze
porcja (2.00)
wapń 0.8 g
witamina D3 5 mcg, μg
Jak stosować suplement: Myprotein Calcium & Vitamin D3
Zaleca się spożywanie 2 tabletki dziennie.
Składniki
Wapń (Nosniki: Maltodekstryna), substancja zagęszczająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancje żelujące (hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu), substancja glazurująca (glicerol, Wosk Carnauba), witamina D (przewoźnikami: cukier, stabilizator [guma], skrobia, olej słonecznikowy).

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

porcja (2.00)
wapń 0.8 g
witamina D3 5 mcg, μg
Polecamy
UNIVERSAL NUTRITION Animal Pak [342 gr]TREC Multi Pack Caps [240 kapsulek]TREC Multi Pack Caps [120 kapsulek]NUTREND Multivitamin Compressed [120 kapsulek]UNIVERSAL NUTRITION Daily Formula [100 tabletek]UNS Vit a Min [90 kapsulek]OSTROVIT Vit&Min [90 tabletek]MEX NUTRITION Daily Sport Tabs [90 tabletek]WEIDER Multi Vita+ [90 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting