UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Moveon Extreme pudding proteinowy 30g białka [100 gr]

Moveon Extreme pudding proteinowy 30g białka [100 gr]
cena od:
---
koszt 1 porcji: ---
ilość porcji: 1

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
BULK POWDERS Białko w płynie [1000 ml]PROTEIN WORKS Diet Protein Pancake Mix [1000 gr]MYPROTEIN Vegan Superfood Blend [1000 gr]ACTIVLAB Protein Breakfast [1000 gr]FITNESS AUTHORITY So Good! Protein Pancakes [1000 gr]FITNESS AUTHORITY So Good! Protein Pancakes (z twarogiem) [1000 gr]MYPROTEIN Protein Pancake Mix [1000 gr]ALLNUTRITION Pancakes Protein [1000 gr]UNS Diet Fuel Ultralean [1000 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2018 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting