UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

SCITEC Advanced Multi Mineral [60 tabletek]

Producent: SCITEC ### Kategoria: /
SCITEC Advanced Multi Mineral [60 tabletek]
cena od:
---
koszt 1 porcji: ---
ilość porcji: 30

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
MYPROTEIN Magnesium Citrate [500 gr]MYPROTEIN Zinc Tabs [270 tabletek]MYPROTEIN Zinc & Magnesium Caps [270 kapsulek]MYPROTEIN Calcium & Magnesium [270 tabletek]MYPROTEIN Magnesium Citrate [250 gr]NUTREND MagnesLife (10 fiolek) [250 ml]7NUTRITION Potassium Citrate Caps [120 kapsulek]WEIDER Zinc Caps [120 kapsulek]BIOTECH USA Zinc Max Tabs [100 tabletek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting