UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Tested Nutrition HMB [120 kapsułek]

Producent: Tested Nutrition ### Kategoria: /
Tested Nutrition HMB [120 kapsułek]
cena od:
45.99
koszt 1 porcji: 1.15 zł
ilość porcji: 40
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
45.99 zł
Opis

Suplement diety oparty o HMB. Kanadyjska odżywka sportowa, skuteczny naturalny preparat, który wykazuje właściwości antykataboliczne, zwiększa rozmiar mięśni, ich siłę i redukuje podskórny tłuszcz. To czyni HMB jednym z najbardziej skutecznych suplementów kulturystycznych na rynku. Wygodna forma kapsułek.

Kanadyjska odżywka Tested Nutrition Tested HMB to antykataboliczne kapsułki zawierające HMB, czyli kwas 3-hydroksy-3metylomasłowy. Najlepsze HMB w kapsułkach przynosi wielotorowe korzyści, podnosząc praktycznie wszystkie parametry wysiłkowe (siła,wytrzymałość) oraz zwiększając beztłuszczową masę ciała. Suplement Tested HMB poleca się stosować okresowo podczas najważniejszych cykli treningowych, zwłaszcza pracując nad masą. Regularna suplementacja odżywką na rzeźbę z HMB pozwala na wzrost muskulatury i jednoczesną redukcję zbędnego tłuszczu.

Tested HMB, czyli kanadyjskie kapsułki z HMB (hydroksymetylomaślan) jest najsilniejszym znanym antykatabolikiem. Główne działanie preparatu Tested HMB ma na celu ograniczenie katabolizmu mięśni, wsparcie ich odbudowy oraz naprawy, jak równiez poprawę regeneracji. HMB wykazuje również silne działanie w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej (poprzez stymulację organizmu do czerpania energii z zapasów tłuszczowych), zwiększa kondycję organizmu, poprawia wytrzymałość mięśniową oraz wydolność tlenową. Chroni również organizm przed niekorzystnymi skutkami stresu, długotrwałych wysiłków fizycznych, pomaga także w łagodzeniu przypadłości wieku późnego.

Jak stosować suplement: Tested Nutrition HMB
1 porcja (3 kapsułki HMB) należy popić obficie wodą. Stosuj 1-2 razy dziennie na pusty żołądek.
Składniki
HMB, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, żelatyna, woda

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
MYPROTEIN HMB [1000 gr]MYPROTEIN HMB [500 gr]TREC HMB Formula Caps [440 kapsulek]REAL PHARM HMB Caps [300 kapsulek]TREC HMB Revolution Caps [300 kapsulek]MYPROTEIN HMB [250 gr]FITNESS AUTHORITY HMB Pro 8000 [250 tabletek]OSTROVIT HMB [210 gr]BIOTECH USA HMB 3000 [200 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting