UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Tested Nutrition GH Booster [60 kapsułek]

Tested Nutrition GH Booster [60 kapsułek]
cena od:
78.52
koszt 1 porcji: 2.62 zł
ilość porcji: 30
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
78.52 zł
Oferty sklepów
Opis

Kanadyjska odżywka anaboliczna dla kulturystów i sportowców, którzy chcą poprawić swoje wyniki sportowe. Tani testosteron dla sportowców i osób aktywnych - wygodne kapsułki!

Suplement diety Tested GH Booster to nowe podejście do zwiększenia wyników sportowych i dobrego samopoczucia. Tested GH Booster zawiera dawkę kliniczną zbadanego Alpha glicerolu fosforylo choliny (-GPC) 450mg na każdą kapsułkę. Po pierwszej porcji będziesz wiedzieć i czuć, jak skuteczny jest Tested GH Booster. Powinien być używany przez tego kto chce zwiększyć szybko siłę. Suplement został potwierdzony klinicznie - działa bardzo szybko, jest efektywny i silny!

Alfa-glicerol fosforylu choliny (-GPC) powoduje bezpośredni dopływ choliny do krwiobiegu. Cholina jest podstawowym składnikiem wszystkich najważniejszych fosfolipidów w organizmie człowieka. Cholina jest poddawana procesowi o nazwie acetylacji, co prowadzi do powstawania acetylocholiny, która jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników ośrodkowego układu nerwowego i odpowiedzialna za przekazywanie impulsów, czyli komunikację pomiędzy neuronami.

GPC - skłądnik aktywny odżywki sportowej Tested Nutrition GH Booster przechodzi przez barierę krew-mózg w celu zwiększenia poziomu choliny w mózgu i jest zaangażowana w syntezę i uwalnianie acetylocholiny (AC). Ten impuls choliny uwalniania AC znacząco stymulując funkcje poznawcze. GPC dostarcza szybko wchłanianej postaci choliny, która podnosi poziom wolnej choliny w osoczu szybciej niż w przypadku innych prekursorach choliny. GPC jest włączona do fosfolipidów mózgu w ciągu 24 godzin po absorpcji, dlatego też Tested Nutrition GH Booster wykazuje korzystne działanie wzmacniające pamięć. Ponadto, alfa-glicerol fosforylu choliny (GPC) stymuluje wewnętrzną produkcję i uwalnianie hormonu wzrostu hGH, co poprawia osiągi sportowe oraz promuje odpowiednią kompozycję ciała - wspiera spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz budowę suchego i twardego mięśnia.

Skład / wartości odżywcze
porcja (2.00)
GPC 0.9 g
w tym alfa -GPC 0.45 g
Jak stosować suplement: Tested Nutrition GH Booster
Weź 2 kapsułki przed treningiem lub przed snem.
Składniki
fosforan dwuwapniowy, mikrokrystaliczna celuloza, stearynian magnezu, żelatyna i woda (składniki kapsułki)

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

porcja (2.00)
GPC 0.9 g
w tym alfa -GPC 0.45 g
Polecamy
SCITEC T/GH [300 gr]BIOTECH USA GH Hormon Regulator [120 kapsulek]AMIX NUTRITION Maximum GH Stimulant [120 kapsulek]ACTIVLAB HGH Night [60 kapsulek]MEX NUTRITION Anabolic Pro [60 tabletek]IRIDIUM LABS Somatodrol [60 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting