UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Ostrovit Caffeine 200 [100 tabletek]

Ostrovit Caffeine 200 [100 tabletek]
cena od:
14.90
koszt 1 porcji: 0.15 zł
ilość porcji: 100
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
14.90 zł
Opis

OstroVit CAFFEINE 200  to suplement diety, zawierający w składzie kofeinę. Produkt stworzony został z myślą o wszystkich osobach potrzebujących pobudzenia oraz stymulacji. Preparat szczególnie polecany jest dla sportowców, kierowców oraz osób potrzebujących dodatkowego zastrzyku pobudzenia podczas nauki lub pracy. Jedna tabletka zawiera w składzie aż 200mg czystej kofeiny. 

Zalety produktu OstroVit CAFFEINE 200:
- Bardzo duża dawka kofeiny, gwarantująca pobudzenie w jednej tabletce
- 100 porcji w opakowaniu
- Najlepszy stosunek jakość / cena

Jak stosować suplement: Ostrovit Caffeine 200
Stosować 1 porcję (1 tabletka) dziennie, przed treningiem
Składniki
Kofeina bezwodna, Substancje wypełniające (fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna), Substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu).

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
DIET FOOD Bio Super Day Mix [300 gr]7NUTRITION Caffeine Speed Caps [120 kapsulek]SCITEC Caffeine Caps [100 kapsulek]MYPROTEIN Caffeine Pro Tabs [100 tabletek]4+ NUTRITION Caffeine+ [100 tabletek]EXTRIFIT Coffy [100 tabletek]AMIX NUTRITION CoffiTime [90 kapsulek]TREC Caffeine 200 Plus Caps [60 kapsulek]TREC Herbal Energy Tabs [60 tabletek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting