UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

MHP Glutamine SR [300 gr]

Producent: MHP ### Kategoria: /
MHP Glutamine SR [300 gr]
cena od:
76.65
koszt 1 porcji: 1.53 zł
ilość porcji: 50
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

MHP Glutamine SR [1000 gr]

1.09 zł 182.47 zł
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
76.65 zł
Oferty sklepów
Opis

Suplement diety bogaty w czystą i długodziałającą L-glutaminę. Glutamina to aminokwas endogenny. L-Glutamina pełni szereg ważnych funkcji w organizmie człowieka. Jest prekursorem do syntezy białka i innych aminokwasów, nukleotydów i glukozy. Bierze udział w utrzymaniu równowagi kwasowo–zasadowej oraz jest głównym nośnikiem azotu w organizmie. Ponadto, L-glutamina proszek wykazuje silne działanie antykataboliczne oraz wspiera układ odpornościowy. Zastosowana w MHP Glutamina-SR technologia, pozwala na niespotykane wcześniej 100-procentowe wykorzystanie L-glutaminy, zmaksymalizowanie efektów anbolicznych/antykatabolicznych oraz zoptymalizowanie wzrostu mięśni i regeneracji. Wyjątkowa i opatentowana technologia chroni L-glutaminę w czasie transportu przez żołądek, dzięki czemu jest ona w 100% dostarczana do mięśni.

Biorąc pod uwagę powyższe fakty możemy stwierdzić, że glutamina, którą obecnie przyjmujesz nie zapewnia właściwego środowiska anabolicznego, potrzebnego do zbudowania mięśni twardych jak kamienie oraz polepszenia procesu regeneracji. 70% glutaminy nigdy nie trafia do tkanki mięśniowej, a 90% znika w przeciągu godziny, podczas gdy ty zostajesz z jej niewielkim zapasem w niskiej dawce. Rezultatem końcowym jest bardzo niewielka aktywność anaboliczna, która może faktycznie doprowadzić do stanu katabolicznego - osoby uprawiające sporty siłowe, kulturystykę oraz fitness polegają bowiem na przyjmowanym suplemencie, wierząc, że dostarczy i uzupełni potrzebną glutaminę - a tak się nie dzieje! Tu z pomocą pojawia sięMHP Glutamina-SR.

Skład / wartości odżywcze
na 100g. porcja (6.00)
wartość energetyczna 417 kcal 25.02 kcal
białko 100 g 6 g
L-glutamina 83.4 g 5.004 g
Opatentowany System Długotrwałego Uwalniania 16.667 g 1 g
Jak stosować suplement: MHP Glutamine SR
Zmieszaj jedną miarkę z 200 ml wody. Stosuj w zależności od zapotrzebowania od 1 do 3 porcji w ciągu dnia - najlepiej po przebudzeniu, po treningu oraz przed snem.
Składniki
L-glutamina o farmaceutycznej jakości, Low DE mieszanka polimerów glukozy, Microtex utwarszony olej roślinny, emulgator: lecytyna sojowa

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

na 100g. porcja (6.00)
wartość energetyczna 417 kcal 25.02 kcal
białko 100 g 6 g
Polecamy
MYPROTEIN L-Glutamine [1000 gr]BIOTECH USA L-Glutamine [1000 gr]SCITEC L-Glutamine [600 gr]UNIVERSAL NUTRITION Glutamine [600 gr]OPTIMUM Glutamine Powder [600 gr]UNS Glu-Ta [600 gr]MYPROTEIN L-Glutamine [500 gr]FITWHEY L-Glutamine [500 gr]OSTROVIT Glutamine [500 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting