UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

BioTech USA Ginkgo Biloba Caps [90 kapsułek]

Producent: BioTech USA ### Kategoria: /
BioTech USA Ginkgo Biloba Caps [90 kapsułek]
cena od:
36.00
koszt 1 porcji: 0.40 zł
ilość porcji: 90
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
36.00 zł
Opis

Ginkgo biloba jest naturalnym ekstraktem ziołowym z liści miłorzębu, jednego z najstarszych gatunków drzew rosnących na ziemi. Jest stosowany w tradycyjnej medycynie ludowej od lat.

Suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej, zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Skład / wartości odżywcze
porcja (1.00)
laktony terpenowe 0.005 g
miłorząb dwuklapowy (gingko biloba) 0.08 g
w tym ginkoflawonoglikozydy 1.192 g
Jak stosować suplement: BioTech USA Ginkgo Biloba Caps
Brać 1 kapsułkę dziennie, popijając szklanką wody.
Składniki
maltodekstryna; wypełniacze (celuloza mikrokrystaliczna); Ginkgo biloba (80 mg/tabletka); substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, stearynian magnezu), substancja glazurująca (kwas stearynowy).

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

porcja (1.00)
laktony terpenowe 0.005 g
miłorząb dwuklapowy (gingko biloba) 0.08 g
w tym ginkoflawonoglikozydy 1.192 g
Polecamy
MYPROTEIN Inulin [1000 gr]MYPROTEIN Flax Seed Powder [1000 gr]SCITEC Vita Greens & Fruits [600 gr]MYPROTEIN Inulin [500 gr]MYPROTEIN Apple Fibre [500 gr]4+ NUTRITION H2O Xpell+ Drena [500 ml]CONTROLLED LABS Orange OxiMega Greens [327 gr]4+ NUTRITION D-Fiber+ [300 gr]MYPROTEIN Organic Cacao Liquor Buttons [300 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2018 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting