UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

4+ NUTRITION ZMA+ [120 kapsułek]

Producent: 4+ NUTRITION ### Kategoria: /
4+ NUTRITION ZMA+ [120 kapsułek]
cena od:
69.00
koszt 1 porcji: 1.15 zł
ilość porcji: 60
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
69.00 zł
Opis

Działanie ZMA jest synergiczną kombinacją cynku, magnezu i witaminy B6, podnoszącą poziom hormonów anabolicznych testosteronu, IGF-1 i zwiększającą siłę mięśni w wyniku treningu siłowego.   

 
Nowoczesna formuła w postaci chelatów aminokwasowych wykazuje najlepszą przyswajalność i skuteczność działania, zwiększa wydzielanie testosteronu, poprawia libido, tonizuje układ nerwowy, reguluje poziom metabolizmu komórkowego oraz polepsza jakość snu. ZMA jest zalecane sportowcom intensywnie trenującym w okresie zwiększania siły i masy mięśniowej oraz wydolności organizmu jako wspomaganie każdego rodzaju treningu.
Skład / wartości odżywcze
porcja (2.00)
cynk 0.023 g
kordyceps chiński (Cordyceps sinensis) 0.1 g
magnez 0.225 g
w tym kwas kordycepsowy 0.007 g
witamina B6 (pirydoksyna) 1.4 mg
Jak stosować suplement: 4+ NUTRITION ZMA+
Spożywać 2 kapsułki dziennie.
Składniki
cytrynian magnezu, kapsułka - żelatyna, Maczużnik Chiński (Cordyceps Sinesis) - 7% kwas cordyceps, cytrynian cynku, magnez, stearynian magnezu warzywny, dwutlenek krzemu, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

porcja (2.00)
cynk 0.023 g
kordyceps chiński (Cordyceps sinensis) 0.1 g
magnez 0.225 g
w tym kwas kordycepsowy 0.007 g
witamina B6 (pirydoksyna) 1.4 mg
Polecamy
MYPROTEIN ZMA Caps [270 kapsulek]TREC ZMA Original Caps [120 kapsulek]MEX NUTRITION ZMAA [120 kapsulek]HI-TEC NUTRITION ZMA 1000mg [120 kapsulek]FIRE SNAKE Elysium [90 kapsulek]ACTIVLAB ZMA Caps [90 kapsulek]7NUTRITION ZMB + GMC [90 kapsulek]DYMATIZE Z-Force [90 kapsulek]TREC ZMA Original Caps [90 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting