UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

4+ NUTRITION Leuci+ [100 tabletek]

Producent: 4+ NUTRITION ### Kategoria: /
4+ NUTRITION Leuci+ [100 tabletek]
cena od:
69.00
koszt 1 porcji: 2.07 zł
ilość porcji: 33
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
69.00 zł
Oferty sklepów
Opis

Leucyna jest jednym z trzech niezbędnych egzogennych aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) – nie może być wytwarzana przez organizm i musi być dostarczana z pożywieniem. Leucyna ma unikalną zdolność do stymulowania syntezy białek mięśni szkieletowych przez aktywację szlaku anabolicznego mTOR – posiada około 10-krotnie większy wpływ na stymulację syntezy białek niż jakikolwiek inny aminokwas. 

Jak stosować suplement: 4+ NUTRITION Leuci+
3 tabletki popijając dużą ilością wody, najlepiej po treningu.
Składniki
substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja stabilizująca: fosforan diwapnia, substancje przeciwzbrylające: stearyniam magnezu (zażywny), dwutlenek krzemu.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
MYPROTEIN L Leucine [1000 gr]MYPROTEIN Fermented L Leucine Powder [500 gr]TREC Leucine Fusion Caps [360 kapsulek]AMAROK NUTRITION Basic Leucine  [300 gr]MYPROTEIN Fermented L Leucine Powder [250 gr]TREC Leucine Fusion Caps [180 kapsulek]AMIX NUTRITION L-Leucine Pure [120 kapsulek]TREC Leucine Fusion Caps [90 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting