UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

7Nutrition MSM Caps [200 kapsułek]

Producent: 7Nutrition ### Kategoria: /
7Nutrition MSM Caps [200 kapsułek]
cena od:
35.00
koszt 1 porcji: 0.35 zł
ilość porcji: 100
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
35.00 zł
Opis
7Nutrition MSM 750g jest suplementem diety zawierającym MSM (Metylosulfonylometan) - trzeci ze związków, obok glukozaminy i chondroityny, odgrywający ważną rolę w syntezie proteoglikanów chrząstki stawowej, a tym samym pozytywnie wpływający na jej strukturę, regenerację i funkcjonowanie. Produkt poprawia ruchomość i elastyczność stawów.
 
 
MSM, czyli metylosulfonylometan (inaczej: metylosiarczan metanu, dimetylosulfon), jest organicznym związkiem siarki i składnikiem naturalnej żywności. Jest on obecny w niewielkich ilościach w wielu produktach spożywczych i napojach. 
Do produkcji suplementów diety MSM jest pozyskiwany zazwyczaj z miazgi sosnowej zawierającej ligninę, w skład której wchodzi siarka stanowiąca składnik cząsteczek białka. MSM znajduje się w każdej komórce żywych organizmów. Jest niezbędny do życia.
 
 
MSM odgrywa ważną rolę przy syntezie aminokwasów, enzymów, immunoglobulin (przeciwciał) oraz glutationu – bardzo silnego wewnątrzkomórkowego antyoksydantu chroniącego komórki przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników. Wspiera budowę ścięgien, więzadeł i mięśni. Uczestniczy w syntezie kolagenu i keratyny – składników niezbędnych do budowy zdrowej, ładnej skóry, mocnych włosów i paznokci. Stymuluje wytwarzanie przeciwciał, przez co wspomaga układ odpornościowy. Działa przeciwreumatycznie i przeciwzapalnie.
 
 
MSM ma właściwości przeciwzapalne. Badania wykazały, że zmniejsza obrzęk i łagodzi ból stawów. Bierze udział w tworzeniu struktury włókien kolagenu. Dzięki swym właściwościom przeciwutleniającym zabezpiecza uszkodzone chrząstki przed działaniem wolnych rodników, jednocześnie zmniejszając dolegliwości bólowe. Siarka w MSM bierze udział w syntezie podstawowych aminokwasów l-metioniny i l-cysteiny.
 
 
7Nutrition MSM wpływa korzystnie na proces regeneracji chrząstki stawowej, pomaga w stanach zapalnych a także:
 
wspiera funkcjonowanie układu nerwowego
zapewnia dobrą kondycję skóry, błon śluzowych i włosów
zapewnia szybką regenerację po kontuzji
chroni wątrobę przed uszkodzeniami chemicznymi i biologicznymi
zapobiega syndromowi chronicznego zmęczenia,
Jak stosować suplement: 7Nutrition MSM Caps
Spożywać 2 kapsułki dziennie po posiłku.
Składniki
metylosiarczan metanu, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), żelatynowa otoczka.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
AMIX NUTRITION Osteo Ultra GellDrink [600 gr]NUTREND Flexit Liquid [500 ml]OLIMP Collaregen [400 gr]NUTREND Flexit Drink [400 gr]WEIDER Gelatine Forte [400 gr]AMIX NUTRITION Osteo Gelatine MSM [400 kapsulek]REAL PHARM Joint Flex [400 gr]UNS Joint Fix MSM [400 gr]TREC Flex Guard [375 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting