UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

7Nutrition Creatine Monohydrate [500 gr]

Producent: 7Nutrition ### Kategoria: /
7Nutrition Creatine Monohydrate [500 gr]
cena od:
45.00
koszt 1 porcji: 0.45 zł
ilość porcji: 100
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

7Nutrition Creatine Monohydrate [250 gr]

0.58 zł 29.00 zł
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
45.00 zł
Oferty sklepów
Opis

Zmikronizowany Monohydrat Kreatyny.

Jeden z najskuteczniejszych, najbardziej anabolicznych legalnych suplementów.
 
Monohydrat Kreatyny bierze udział w metabolizmie wysiłku fizycznego, zwiększa wytwarzanie ATP – adenozyno-trójfosforanu. W bezpośredni sposób wpływa na wszystkie pożądane cele treningowe.
 
- wzrost siły mięśniowej
- wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej
- zwiększenie wytrzymałości siłowej
- zwiększenie zasobów energetycznych w organizmie
 
Poleca się łączenie kreatyny ze składnikami zwiększającymi poziom insuliny, między innymi tauryną. Minimalny dodatek 5 gram Tauryny na 100 gram zapewni jeszcze lepszy transport monohydratu prosto do komórek mięśniowych.
Jak stosować suplement: 7Nutrition Creatine Monohydrate
Zmieszać 1 miarkę (5gram) w 250ml wody. Spożywać w porach około-treningowych. Stosować cyklicznie robiąc min. jedno-miesięczne przerwy pomiędzy kolejnymi opakowaniami 7Nutrition Creatine Monohydrate.
Składniki
monohydrat kreatyny, tauryna.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

na 100g. porcja (5.00)
wartość energetyczna 0 kcal 0 kcal
monohydrat kreatyny 95 g 4.75 g
tauryna 5 g 0.25 g
Polecamy
MYPROTEIN Creatine Monohydrate [1000 gr]FITNESS AUTHORITY Xtreme Creatine [1000 gr]SCITEC Creatine [1000 gr]BIOTECH USA Micronized Creatine Monohydrate [1000 gr]MVP BIOTECH Next Level Creatine [1000 gr]UNIVERSAL NUTRITION Creatine Monohydrate Micronized [1000 gr]MYPROTEIN Creatine Monohydrate Creapure [1000 gr]TREC Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine [900 gr]VITALMAX Creatine Monohydrate [1200 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting