UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

ALLNUTRITION Caffeine Caps [100 kapsułek]

ALLNUTRITION Caffeine Caps [100 kapsułek]
cena od:
19.99
koszt 1 porcji: 0.20 zł
ilość porcji: 100
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
19.99 zł
Oferty sklepów
Opis

– Nasila proces termogenezy

– Zawiera dużą ilość polifenoli
– Zwiększa poziom koncentracji i skupienia
– Podwyższa tempo przemiany materii
– Zapobiega uczuciu zmęczenia
– Pobudza układ nerwowy
 
Kofeina jest substancją o szerokim spektrum działania. Pobudza ośrodkowy układ nerwowy oraz ośrodki wegetatywne: oddechowy, naczynioworuchowy i nerwu błędnego. Wykazuje również doskonałe działanie termogenne, poprzez znaczne przyspieszenie tempa przemiany materii.
 
Kofeina w umiarkowanych dawkach pomaga zwalczyć uczucie zmęczenia i pobudzić nasz organizm do efektywnego działania w dłuższej jednostce czasu. Kofeina obniża poziom zmęczenia naszych mięśni i pozwala zwiększać ich wydajność w trakcie treningu. Ze względu na swoje działanie kofeina jest podstawowym składnikiem spalaczy tłuszczu i przedtreningówek.
Jak stosować suplement: ALLNUTRITION Caffeine Caps
1 kapsułka dziennie.
Składniki
substancja wypełniająca: celuloza mikrostaliczna, kofeina bezwodna, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, żelatynowa otoczka kapsułki.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
VIVIO Yerba Mate Taragui Energia [500 gr]MULTIPOWER Red Kick [500 gr]TREC Red Faster [400 gr]DIET FOOD Bio Super Day Mix [300 gr]MYPROTEIN Caffeine Pro Tabs [200 tabletek]VIVIO Guarana mielona [200 gr]MYPROTEIN Delayed Release Caffeine [180 kapsulek]7NUTRITION Caffeine Speed Caps [120 kapsulek]OSTROVIT Caffeine 200 [100 tabletek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2018 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting