UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Myprotein Tribulus Caps [300 kapsułek]

Producent: Myprotein ### Kategoria: /
Myprotein Tribulus Caps [300 kapsułek]
cena od:
69.00
koszt 1 porcji: 0.23 zł
ilość porcji: 300
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

Myprotein Tribulus Caps [100 kapsułek]

0.39 zł 39.00 zł
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
69.00 zł
Oferty sklepów
Opis

Buzdyganek naziemny (łac. tribulus terrestris)był stosowany przez stulecia w starożytnej Grecji, Indiach i Afryce jako środek odmładzający i zwiększający płodność. Jednak dopiero w połowie lat osiemdziesiątych zespoł bułgarskich badaczy odkrył, że buzdyganek może podnosić poziom hormonu luteinizującego we krwi, wydzielanego przez przysadkę mózgową.

Buzdyganek jest stosowany przez kilku światowej klasy sportowców, ale mimo jest wystarczająco bezpieczny dla weekendowych ironmanów.
 
Główne zalety
 
Zawartość saponin 40%
Może korzystnie oddziaływać na libido
Naturalny wyciąg ziołowy
Jak stosować suplement: Myprotein Tribulus Caps
Jako suplement diety zażywać jedną kapsułkę 1 do 3 razy na dzień według potrzeby. Najlepiej spożywać z posiłkiem.
Składniki
Buzdyganek naziemny (minimum 40% saponin), żelatyna (kapsułka), stearynian magnezu.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
VITALMAX Tribulus 2000 Mega Caps [240 kapsulek]SAN Tribuvar 1000 Tabs [180 tabletek]NOW Tribulus [180 tabletek]REAL PHARM Tribulus Caps [150 kapsulek]AMIX NUTRITION Tribusten [125 kapsulek]GYMBEAM Tribulus Terrestris 90% [120 tabletek]FITMAX Tribu Up Caps [120 kapsulek]OLIMP Tribusteron 90 [120 kapsulek]NUTREND Tribulus Terrestris Turbo [120 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2018 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting