UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Myprotein Soy Protein Isolate [2500 gr]

Producent: Myprotein ### Kategoria: /
Myprotein Soy Protein Isolate [2500 gr]
cena od:
99.00
koszt 1 porcji: 1.19 zł
ilość porcji: 83
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

Myprotein Soy Protein Isolate [1000 gr]

1.47 zł 49.00 zł
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
99.00 zł
199.00 zł
Oferty sklepów
Opis

Izolat białka soi ma wyższą zawartość białek niż jakikolwiek inny sojowy proszek białkowy.. Nasz izolat białka soi jest wytwarzany w 100% z odtłuszczonych nasion soi niemodyfikowanej genetycznie. W procesie produkcji usunięta zostaje większość tłuszczu i węglowodanów. W efekcie powstaje produkt o ponad 90% zawartości białka i minimalnej zawartości tłuszczu i węglowodanów, jak również zerowej zawartości laktozy.

Izolat białka soi to świetna opcja dla wegetarian, wegan i osób o specjalnych wymaganiach dietecznych, np. nietolerancją laktozy. Izolat białka soi jest niesprawiedliwie oceniany jako gorszy od innych wysokiej klasy białek, jak białko serwatki, ale w rzeczywistości stanowi pełnowartościowe źródło białek na równi z białkiem mlecznym i serwatkowym. Jego umiarkowane tempo uwalniania sprawia, że stanowi doskonałe uzupełnienie białka serwatki.

Wbrew temu, co twierdzi się w niepotwierdzonych mitach, stosowanie izolatu białka soi nie ma wpływu na wytwarzanie estrogenu. Szereg przeprowadzonych w tym obszarze badań nie wykazał żadnych różnic między osobami stosującymi białko sojowe i tymi, które go nie stosują.

Izolat białka soi jest podobny do białka mięsnego bardziej niż inne białka roślinne i odznacza się rewelacyjnym profilem aminokwasowym.

Izolat białka soi ma w porównaniu z innymi produktami sojowymi smak neutralny. Nie zawiera laktozu, glutenu ani organizmów modyfikowanych genetycznie.

Główne zalety

Bogata zawartość kluczowych aminokwasów

Można zmniejszać ryzyko chorób serca i obniżać cholesterol

 

Klasyfikuje się jako białko pełnowartościowe

 

Skład / wartości odżywcze
na 100g. porcja (30.00)
wartość energetyczna 379 kcal 113.7 kcal
tłuszcz 3 g 0.9 g
węglowodany 1 g 0.3 g
białko 88 g 26.4 g
wartości dla smaku: bezsmakowe
Jak stosować suplement: Myprotein Soy Protein Isolate
Wlać 250-350ml wody lub mleka do shakera (im mniej płynu, tym gęstszy będzie napój). Następnie dodać 1 kopiastą, dużą łyżkę MP (30g), wstrząsnąć i spożyć. Stosować 2-3 razy dziennie, lub kiedy zajdzie potrzeba.
Składniki
Izolat białka soi, proszek kakaowy (tylko wersja czekoladowa), aromat (tylko wersje smakowe), lecytyna sojowa (emulgator), substancja słodząca (sukraloza® [tylko wersje smakowe]), barwniki(czerwień buraczana [tylko wersja o smaku truskawkowym]).
Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.
na 100g. porcja (30.00)
wartość energetyczna 379 kcal 113.7 kcal
tłuszcz 3 g 0.9 g
węglowodany 1 g 0.3 g
białko 88 g 26.4 g
wartości dla smaku: bezsmakowe
Polecamy
4+ NUTRITION Iso Soy+ [900 gr]WEIDER Soy 80+ Protein [800 gr]ACTIVLAB Soja Pro [750 gr]OLIMP Sojavit 85 [700 gr]TREC Soy Protein Isolate [650 gr]ACTIVLAB Soja Pro [2000 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2017 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting