UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Myprotein Kre-Alkalyn Caps [120 kapsułek]

Producent: Myprotein ### Kategoria: /
Myprotein Kre-Alkalyn Caps [120 kapsułek]
cena od:
95.00
koszt 1 porcji: 1.58 zł
ilość porcji: 60
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
95.00 zł -20%
Oferty sklepów
Opis

Kre-Alkalyn® to jedna za najbardziej zaawansowanych dostępnych form kreatyny. Dzięki wysokiej wartości pH, Kre-Alkalyn® jest dostarczany mięśniom przy zachowaniu pełnej mocy, umożliwiając lepsze wyniki i podwyższone poziomy ATP. Kre-Alkalyn® nie wymaga fazy przygotowawczej fazy ładowania i nie powoduje żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych, jakie występują u osób stosujących inne formy kreatyny.

 
Kreatyna jest przechowywana w mięśniach i używana do odnawiania zasobów adenozyno-tri-fosforanu (ATP), najsilniejszej formy energii w organizmie. ATP znajduje zastosowanie zawsze, gdy wykonujesz wysiłek gwałtowny lub bardzo intensywny, jak bieg sprinterski lub podnoszenie ciężarów. Jego zapasy wystarczają jednak zaledwie na około 10 sekund, przez co konieczne jest ich uzupełnianie tak szybko, jak tylko się da. Kreatyna pomaga szybko uzupełnić zasoby ATP, przez co organizm wytwarza więcej energii.
 
Każdy sportowiec uprawiający dyscypliny charakteryzujące się nagłymi ruchami i dużą intensywnością może wyciągnąć korzyść z suplementacji kreatyną. Udowodniono, że kreatyna dodaje siły. Jest jednym z najpopularniejszych na rynku suplementów. Kre-Alkalyn® daje jeszcze więcej, ponieważ wzmacnia zapady kreatyny, co pozwala na wytwarzanie jeszcze większych ilości ATP.
 
Z uwagi na swoją zdolność do zwiększenia ilości mięśni w organizmie Kre-Alkalyn® może przydać się osobom chcącym pozbyć się tłuszczu i uzyskać bardziej estetyczną sylwetkę.
 
Uwaga: nie stosować w przypadku zaburzeń funkcjonowania nerek lub wątroby lub innych organów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przed rozpoczęciem stosowania zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować u kobiet w ciąży ani osób poniżej 18 roku życia. W okresie stosowania produktu należy spożywać duże ilości wody, podobnie jak przy stosowaniu wszystkich produktów zawierających kreatynę.
 
Główne zalety
 
Kreatyna o prawidłowym pH
Nie potrzeba fazy przygotowawczej
Pomaga zwiększyć poziom ATP
Jak stosować suplement: Myprotein Kre-Alkalyn Caps
Zażywać 1-2 kapsuły na dzień na 60-90 minut przed wysiłkiem i 1-2 kapsuły bezpośrednio po wysiłku dla szybszej regeneracji
Składniki
Kre-Alkalyn® pH-Correct® kreatyna(Creatine Monohydrate US Patent 6,399,661), kapsuła wegetariańska (HPMC).

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
MEGABOL Creatine Alkaline Caps [120 kapsulek]OLIMP Kre Alkalyn 1500 [120 kapsulek]TREC Kre-Alkalyn 1250 Caps [120 kapsulek]OLIMP Kre Alkalyn 2500 [30 kapsulek]TREC Kre-Alkalyn 1250 Caps [30 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting