UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Myprotein Vitamin C Powder [500 gr]

Producent: Myprotein ### Kategoria: /
Myprotein Vitamin C Powder [500 gr]
cena od:
69.00
koszt 1 porcji: 0.07 zł
ilość porcji: 1000
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

Myprotein Vitamin C Powder [100 gr]

--- --
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
79.00 zł
Oferty sklepów
69.00 zł
Opis

Witamina C (kwas askorbinowy) to niezbędna, rozpuszczalna w wodzie witamina pełniąca w ludzkim cały szereg funkcji, przede wszystkim jako znakomity przeciwutleniacz.. Nasza 100% czysta witamina C w proszku jest z kwasu askorbinowego.

Jedną z najważniejszych funkcji witaminy C to funkcja przeciwutleniająca, chroniąca cholesterol LDL przed uszkodzeniami. Przy uszkodzeniu LDL cholesterol może prowadzić do chorób serca, jednak witamina C spełnia wobec LDL ważną przeciwutleniającą funkcję ochronną. Właściwości przeciwutleniające chronią także palaczy od szkodliwego wpływu wolnych rodników.
 
Witamina C ma wiele dodatkowych funkcji. Jest potrzebna do wytwarzania kolagenu, substancji wzmacniającej wiele części ciała, jak mięśnie i naczynia krwionośne. Jest także nieodzowna w procesach gojenia i jako lek przeciwhistaminowy. Witamina C wspomaga także wytwarzanie kwasu żółciowego w wątrobie, co pomaga w oczyszczeniu organizmu z alkoholu i innych substancji. Wyniki badań wskazują, że poziom witaminy C w oku spada z wiekiem i że suplementacja przy pomocy witaminy C może ograniczyć ten spadek, tym samym zmniejszając ryzyko katarakty.
 
Główne zalety
 
Poprawia odporność
Znakomity przeciwutleniacz
Wzmacnia tkankę łączną
Jak stosować suplement: Myprotein Vitamin C Powder
Jako suplement diety zalecamy spożywać 500mg na dzień
Składniki
100% proszek z witaminy C bez żadnych dodatków.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
VIVIO Witamina C (Kwas L-askorbinowy) [1000 gr]OSTROVIT 100% Vitamin C [1000 gr]OSTROVIT 100% Vitamin C [500 gr]MYVITA Witamina C [500 gr]NOW Vitamin C Crystals [454 gr]NOW Vitamin D3 10000 [360 kapsulek]UNS L-Vit C Plus [325 gr]TREC Vitamin C + L-Lysine Powder [300 gr]SCITEC Vitamin D3 Caps [250 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting