UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Myprotein L-Glutamine Tabs [260 tabletek]

Producent: Myprotein ### Kategoria: /
Myprotein L-Glutamine Tabs [260 tabletek]
cena od:
79.00
koszt 1 porcji: 1.52 zł
ilość porcji: 52
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
79.00 zł
Oferty sklepów
Opis

Glutamina to aminokwas potrzebny wszystkim mięśniom w organizmie, jeden z najważniejszych składników budulcowych białek, które odpowiadają za zdrowie komórek i naprawę tkanki. Działanie glutaminy jest korzystne dla każdego, kto jest zaangażowany w programy treningowe o wysokiej intensywności.

Nasz organizm jest w stanie wytwarzać glutaminę, ale tylko w niewielkim stopniu; większe jej ilości trzeba dostarczać w ramach diety. Jest potrzebna dla wzrostu mięśni i odgrywa ważną rolę w naprawie uszkodzonej tkanki.

Główne zalety

  • Aminokwas względnie egzogenny
  • Może skracać czas regeneracji
  • Może wspomagać naprawę i rozwój tkanki
Jak stosować suplement: Myprotein L-Glutamine Tabs
Jako suplement diety zalecamy spożywać 5 tabletek 1 do 3 razy na dzień. W celu osiągnięcia najlepszych wyników spożywać na śniadanie, obiad i na godzinę przed snem.
Składniki
L glutamina, celuloza mikrokrystaliczna, fosforan dwuwapniowy, stearynian magnezu.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
MHP Glutamine SR [1000 gr]SCITEC L-Glutamine [600 gr]UNIVERSAL NUTRITION Glutamine [600 gr]OPTIMUM Glutamine Powder [600 gr]UNS Glu-Ta [600 gr]FITWHEY L-Glutamine [500 gr]OSTROVIT Glutamine [500 gr]FITNESS AUTHORITY Xtreme Glutamine [500 gr]REAL PHARM Glutamine [500 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting