UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Myprotein Inositol [500 gr]

Producent: Myprotein ### Kategoria: /
Myprotein Inositol [500 gr]
cena od:
109.00
koszt 1 porcji: 0.16 zł
ilość porcji: 667
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

Myprotein Inositol [250 gr]

--- --
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
109.00 zł
Oferty sklepów
Opis

Inozytol to rozpuszczalny w wodzie związek należący do rodziny witamin B. Występuje w strukturze błony komórkowej, odgrywa ważną rolę w metabolizmie tłuszczu i cholesterolu, w tym w usuwaniu tłuszczu z wątroby. Ma także wpływ na przesyłanie impulsów nerwowych, a także na transport tłuszczy w ciele.

Inozytol odgrywa ważną rolę w zapewnianiu zdrowia błony komórkowej, zwłaszcza w wyspecjalizowanych komórkach mózgu, szpiku kostnego, oczu i jelit. Funkcją błony komórkowej jest regulowanie zawartości komórki, co pozwala na jej skuteczne funkcjonwanie.
 
Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi
 
Główne zalety
 
Ważny dla przemiany tłuszczy i cholesterolu
Pomaga w transporcie tłuszczy w organizmie
Poprawia zdrowie błony komórkowej
Jak stosować suplement: Myprotein Inositol
Jako suplement diety zalecamy spożycie 750mg 1 do 3 razy na dzień.
Dodać 2 i pół małej łyżki MP (750mg) do dowolnej ilości wody lub soku owocowego i spożyć natychmiast. Najlepiej spożywać z posiłkiem.
1x płaska plastikowa łyżeczka MP (mała) to 300mg (0,3g).
Składniki
100% inozytol bez żadnych dodatków

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
OSTROVIT 100% Vitamin C [1000 gr]OSTROVIT 100% Vitamin C [500 gr]MYVITA Witamina C [500 gr]UNS L-Vit C Plus [325 gr]7NUTRITION Vitamin C [250 gr]BIOTECH USA Vitamin C 1000 Tabs [250 tabletek]TREC Vitamin C Strong 500 Caps [200 kapsulek]7NUTRITION K2 MK7 Caps [120 kapsulek]NUTREND Vitamin C Tabs [100 tabletek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting