UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Myprotein Beta Alanine [500 gr]

Producent: Myprotein ### Kategoria: /
Myprotein Beta Alanine [500 gr]
cena od:
50.00
koszt 1 porcji: 0.15 zł
ilość porcji: 333
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

Myprotein Beta Alanine [250 gr]

0.18 zł 30.00 zł

Myprotein Beta Alanine [1000 gr]

--- --
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
50.00 zł
Oferty sklepów
Opis

Beta-alanina to endogenny aminokwas, który łączą się z L-histydyną i tworzy karnozynę. Beta-alanina podnosi stężenie karnozyny w mięśniach i jest użyteczna dla każdego, kto uprawia dyscypliny wymagające nagłych ruchów, jak na przykład biegi krótkodystansowe, podnoszenie ciężarów czy boks, jak również uprawiających dyscypliny wytrzymałościowe i chcących opóźnić nadejście zmęczenia. 

Stosowanie beta-alaniny zwiększy produkcję karnozyny. Zwiększanie produkcji karnozyny w mięśniach ma dla sportowców kluczowe znaczenie, ponieważ karnozyna powoduje, że mięśnie są zdolne do większego wysiłku przez dłuższy czas. Może także zapobiegać wydzielaniu się kwasu mlekowego w trakcie intensywnego wysiłku, tym samym zmniejszając uczucie zmęczenia.
 
Beta-alanina może powodować zaczerwienienie i mrowienie skóry. Jest to zupełnie normalna, nieszkodliwa reakcja organizmu.
 
Główne zalety
 
Może opóźniać nadejście zmęczenia
Korzystnie wpływa na wyniki sportowe
Podnosi zdolność do wysiłku
Jak stosować suplement: Myprotein Beta Alanine
Faza ładowania (dni 1-5): spożywać 1,5g (pół małej łyżki plastikowej MP) 4 razy dziennie w równych odstępach w ciągu dnia. Najlepiej spożywać z wodą lub sokiem owocowym pomiędzy posiłkami.

Faza utrzymania (dni 6-35): spożywać 1,5g (pół małej łyżki plastikowej MP) 2 razy na dzień, w równych odstępach czasu. Najlepiej spożywać z wodą lub sokiem owocowym międzi posiłkami.
Składniki
100% beta alanina w proszku bez żadnych dodatków.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
MEX NUTRITION CGT + Beta Alanine [600 gr]NOW Beta Alanine Powder [500 gr]IRON HORSE Beta Energy [420 gr]REAL PHARM Beta Alanine [300 gr]UNS Beta Ala Extreme [300 gr]TREC Beta Alanine 3000 Shot (12 ampułek) [300 ml]IRON HORSE Beta Energy [280 gr]OSTROVIT Beta Alanine [200 gr]REAL PHARM Beta Alanine Caps [150 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting