UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Myprotein Impact Diet Isolate [1000 gr]

Producent: Myprotein ### Kategoria: /
Myprotein Impact Diet Isolate [1000 gr]
cena od:
---
koszt 1 porcji: ---
ilość porcji: 40
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

Myprotein Impact Diet Isolate [2500 gr]

--- --

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
UNS Diet Whey Isolean [1000 gr]EXTENSOR Izolat 97 [1000 gr]AMIX NUTRITION IsoPrime CFM Isolate [1000 gr]QNT Metapure Zero Carb [1000 gr]MEX NUTRITION Isolate Pro [910 gr]BIOTECH USA Iso Whey Zero [908 gr]SYNTRAX Nectar [907 gr]MUSCLE PHARM Combat 100% Isolate [907 gr]SCITEC Zero Iso Great [900 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting