UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Myprotein L-Glutamine [500 gr]

Producent: Myprotein ### Kategoria: /
Myprotein L-Glutamine [500 gr]
cena od:
49.00
koszt 1 porcji: 0.49 zł
ilość porcji: 100
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

Myprotein L-Glutamine [1000 gr]

0.45 zł 89.00 zł

Myprotein L-Glutamine [250 gr]

0.78 zł 39.00 zł
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
49.00 zł
Oferty sklepów
Opis

Glutamina to kluczowy aminokwas potrzebny każdemu mięśniowi w ciele, jedne z najważniejszych jednostek budulcowych białek, które odpowiadają za zdrowie komórkowe i regenerację tkanki. Glutamina występuje w różnych ilościach w większości pokarmów mięsnych i rybnych, jak również w mniejszym stopniu, w warzywach i roślinach strączkowych. Glutamina może być pożytecznym suplementem dla osób realizujących wysokiej intensywności programy treningowe mające na celu hipertrofię.

 
Glutamina jest aminokwasem endogennym, który ciało jest w stanie samo wytworzyć w niewielkich ilościach; w większe jej ilości trzeba jednak dostarczać w diecie. Jest potrzebna dla wzrostu mięśni i odgrywa ważną rolę w naprawie uszkodzonej tkanki.
 
Glutamina jest także uznawana za pożyteczną substancję dla każdego, kto uprawia dyscypliny wytrzymałościowe, jak biegi długodystansowe lub jazda na rowerze. Może pomóc zmniejszyć występowanie skurczy powodowanych przez powtarzalne naprężenia. Z uwagi na działanie przeciwskurczowe glutamina jest zalecana osobom starszym, którzy cierpią z powodu skurczy bądź bólu mięśni, jako alternatywa dla chemicznych środków przeciwbólowych.
Jak stosować suplement: Myprotein L-Glutamine
Jako suplement diety zalecamy spożywać 5 gramów 1 do 3 razy na dzień. Dla najlepszych rezultatów spożywać porcję na śniadanie, obiad i na godzinę przed snem. Najlepiej spożywać z dowolną ilością wody lub soku owocowego.
Składniki
Wersja naturalna: 100% L-glutamina

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
UNS Glu-Ta [600 gr]OSTROVIT Glutamine [500 gr]REAL PHARM Glutamine [500 gr]7NUTRITION Glutamine [500 gr]FITNESS AUTHORITY Xtreme Glutamine [500 gr]TREC L-Glutamine Powder [500 gr]DYMATIZE Glutamine [500 gr]OLIMP Glutamine Xplode Powder [500 gr]TREC Glutamine High Speed [500 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting