UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Maxim Instant Energy Gel [100 gr]

Producent: Maxim ### Kategoria: /
Maxim Instant Energy Gel [100 gr]
cena od:
---
koszt 1 porcji: ---
ilość porcji: 3
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

Maxim Instant Energy Gel [33 gr]

--- --

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
MYPROTEIN Energy Elite (20 saszetek) [1000 gr]TREC Carbo Full Gel (14 saszetek) [1260 gr]TREC Extreme Regenerate Gel (14 saszetek) [1260 gr]TREC Extreme Long Energy Gel (14 saszetek) [1260 gr]MULTIPOWER Multi Carbo Boost+ Gel [100 ml]TREC Carbo Full Gel [90 gr]TREC Extreme Regenerate Gel [90 gr]EXTRIFIT Express Gel [80 gr]EXTRIFIT Regel Gel [80 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting