UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Hi-Tec Nutrition Arginin Powder [250 gr]

Producent: Hi-Tec Nutrition ### Kategoria: /
Hi-Tec Nutrition Arginin Powder [250 gr]
cena od:
44.81
koszt 1 porcji: 0.39 zł
ilość porcji: 114
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
44.81 zł
Oferty sklepów
53.30 zł
Opis

HI-TEC NUTRITION L-Arginin to suplement diety zawierający aminokwas l-argininę w czystej postaci. Odpowiednia podaż argininy jest w stanie wywołać wręcz spektakularne i wyraźnie namacalne efekty w wyjątkowo krótkim czasie. Aminokwas ten stanowi prekursor tlenku azoty, stad też dodatkowa podaż nasila jego syntezę, co powoduje lepsze ukrwienie mięśni ujawniające się optycznie lepszą pompą i użyleniem a fizjologicznie lepszym odżywieniem. Wyraźnej poprawie ulegają zdolności wysiłkowe (wytrzymałość, kondycja), poprawia się regeneracja. 

Arginina przyjmowana przed nocnym spoczynkiem może zwiększyć produkcję hormonu wzrostu, co dodatkowo nasila tempo i intensywność procesów anabolicznych. Jest też prekursorem kreatyny w procesie endogennej jej syntezy. 

HI-TEC NUTRITION L-Arginin to uniwersalny środek wspomagający zdolności wysiłkowe i procesy związane z regeneracją potreningową i nocną adresowany do osób aktywnych, przede wszystkim sportowców dyscyplin siłowych, wytrzymałościowych, a także kondycyjnych. Nadaje się do stosowania również przez amatorów, niezależnie od obranego celu. Wzbogacony dodatkowo w witaminy z grupy B, uzupełniające formułę preparatu.

Skład / wartości odżywcze
na 100g. porcja (2.20)
L-arginina AKG 99.95 g 2.199 g
witamina B12 25 mcg, μg 0.55 mcg, μg
witamina B6 (pirydoksyna) 14 mg 0.308 mg
Jak stosować suplement: Hi-Tec Nutrition Arginin Powder
Zażyć 2,2 g proszku (pół łyżeczki) przed treningiem, popijając dużą ilością wody.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Składniki
alfa-ketoglutatan L-argininy AAKG, chlorowodorek pirydoksyny, cyjanokobalamina

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

na 100g. porcja (2.20)
L-arginina AKG 99.95 g 2.199 g
witamina B12 25 mcg, μg 0.55 mcg, μg
witamina B6 (pirydoksyna) 14 mg 0.308 mg
Polecamy
BIOTECH USA AAKG Shock Liquid [1000 ml]MYPROTEIN AAKG [500 gr]MYPROTEIN Arginine Alpha Ketoglutarate [500 gr]MYPROTEIN Citrulline Malate [500 gr]BIOTECH USA AAKG Shock Liquid [500 ml]BIOTECH USA L-Arginine  [300 gr]REAL PHARM AAKG [300 gr]UNS AAKG X-Pump [300 gr]FITNESS AUTHORITY A-AKG [300 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting