UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Hi-Tec Nutrition Hyper Fusion [240 kapsułek]

Producent: Hi-Tec Nutrition ### Kategoria: /
Hi-Tec Nutrition Hyper Fusion [240 kapsułek]
cena od:
59.00
koszt 1 porcji: 1.48 zł
ilość porcji: 40
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
60.58 zł
Oferty sklepów
59.00 zł
Opis

Hyperfusion marki HiTec to kreatyna XXI-wieku. W suplemencie diety Hi-tec HyperFusion zestawiliśmy ze sobą 10 najnowocześniejszych form kreatyny, od najbardziej stabilnych estrów kreatyny aż po cząsteczki kreatyny sprzężone z kwasami organicznymi oraz nowy, rewolucyjny anabolik - orotonian kreatyny.

Dzięki bogatej recepturze Hi-tec HyperFusion możemy zapewnić, że po zastosowaniu Hyperfusion, każdy kulturysta, nawet najbardziej oporny na działanie różnych pojedynczych form kreatyny, odniesie ogromną korzyść, w postaci wzrosty siły i masy mięśniowej. Komponując naszą odżywkę maksymalnie wykorzystać potencjał działania sprawdzonej od lat kreatyny, poprzez połączenie jej z silnym antykatabolikiem - HMB, aktywatorami cyklu Krebsa, oraz stymulatorem syntezy kwasów nukleinowych - kwasem orotowym. Ten wyjątkowy preparat kreatynowy maksymalizuje anaboliczne efekty poszczególnych form kreatyny.

Estry kreatyny należą do najbardziej stabilnych form chemicznych kreatyny, dzięki czemu nie ulegają konwersji do kreatyniny w roztworze wodnym. Punktem krytycznym jest przejście kreatyny przez kwaśny roztwór soku żołądkowego, gdzie większość popularnych form kreatyny, szczególnie monohydrat kreatyny, ulega dezaktywacji. Hyperfusion HiTec'a jest oporny na działanie szkodliwych warunków środowiska, dzięki czemu każda dawka suplementu pozwala na maksymalne nasycenie mięśni kreatyną. Ponadto estry kreatyny posiadają doskonałą rozpuszczalność w środowisku lipidowym, co umożliwia im efektywniej przenikać z krwiobiegu przez barierę błony komórkowej do komórek mięśniowych.

Zastosowane w Hyperfusion kwasy trókarboksylowe: jabłczan i α-ketoglutaran oraz pirogronian stymulują produkcję energii podczas Cyklu Krebsa oraz zwiększają rozpuszczalność sprzężonych form kreatyny. Jednak naszym największym osiągnięciem jest połączenie kreatyny z kwasem orotowym (witamina B13). Ten niesamowity i całkowicie naturalny anabolik bierze udział w syntezie kwasu rybonukleinowego (RNA), dzięki czemu silnie pobudza syntezę białek a także znacznie przyspiesza regenerację zapasów ATP w komórkach mięśniowych.

Skład / wartości odżywcze
porcja (6.00)
chlorowodorek estru etylowego kreatyny 0.5 g
ester etylowy L-kreatyny 0.5 g
jabłczan estru eltylowego kreatyny 0.5 g
jabłczan L-kreatyny 0.5 g
kreatyna AKG 0.5 g
kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy (HMB) 0.5 g
monohydrat kreatyny 0.5 g
orotonian di-kreatyny 0.5 g
orotonian tri-kreatyny 0.5 g
pirogronian kreatyny 0.5 g
witamina B12 1.5 mcg, μg
witamina B3 (niacyna) 27 mg
witamina B6 (pirydoksyna) 3 mg
Jak stosować suplement: Hi-Tec Nutrition Hyper Fusion
Jedną porcję 6 kapsułek, obficie popić wodą
Dni treningowe: 1 porcja bezpośrednio po treningu
Dni nietreningowe: 1 porcja rano, zaraz po przebudzeniu
Składniki
Mieszanka kreatyn, żelatyna wołowa (kapsułka), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

porcja (6.00)
chlorowodorek estru etylowego kreatyny 0.5 g
ester etylowy L-kreatyny 0.5 g
jabłczan estru eltylowego kreatyny 0.5 g
jabłczan L-kreatyny 0.5 g
kreatyna AKG 0.5 g
kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy (HMB) 0.5 g
monohydrat kreatyny 0.5 g
orotonian di-kreatyny 0.5 g
orotonian tri-kreatyny 0.5 g
pirogronian kreatyny 0.5 g
witamina B12 1.5 mcg, μg
witamina B3 (niacyna) 27 mg
witamina B6 (pirydoksyna) 3 mg
Polecamy
ACTIVLAB Crea Shot [1000 gr]BIOTECH USA CreaTrans [1000 gr]TREC NitroBolon Energizer [1100 gr]IRON HORSE Crea Fight 2.0 [840 gr]CONTROLLED LABS Green Magnitude [835 gr]SCITEC Hot Blood 3.0 [820 gr]SCITEC Crea-Bomb [660 gr]FITMAX Crea 7even [600 gr]TREC NitroBolon Energizer [550 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting