UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Hi-Tec Nutrition KTP Creatine Caps [400 kapsułek]

Producent: Hi-Tec Nutrition ### Kategoria: /
Hi-Tec Nutrition KTP Creatine Caps [400 kapsułek]
cena od:
59.00
koszt 1 porcji: 0.59 zł
ilość porcji: 100
Inne gramatury / opakowania koszt 1 porcji cena

Hi-Tec Nutrition KTP Creatine Caps [200 kapsułek]

0.60 zł 29.98 zł
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
59.00 zł
Opis

Suplement diety KTP Creatine to najwyższej jakości monohydrat kreatyny w łatwych do połknięcia kapsułkach żelatynowych wzbogacony o witaminy z grupy B.

Najpopularniejszy suplement wspomagający w kulturystyce i wielu innych dyscyplinach sportu. Monohydrat kreatyny jest doustnie podawanym prekursorem fosfokreatyny (CP) względnie adezynotrójfosforanu (ATP), który jest bezpośrednim źródłem energii dla krótkich skurczów mięśni (spadek poziomu ATP jest np. przyczyną utraty prędkości sprintera po przebiegnięciu 60 m).

Jeszcze kilka lat temu sądzono, że składnik ten ma tylko pośredni wpływ na przyrost masy mięśni, działając na przyrost siły i skracając okres regeneracji, umożliwiając w ten sposób częstszy i bardziej intensywny trening. Wyniki licznych testów pokazują jednak, że kreatyna ma także działanie anaboliczne i antykataboliczne - poprawia równowagę azotową i opóźnia redukcję białek podczas intensywnego treningu. Ponadto, ze względu na fakt, że organizm zdolny jest do magazynowania dużych ilości kreatyny, jej stężenie w mięśniach może wzrosnąć w wyniku suplementacji aż o 50%. Burzy to całkowicie prawidłowy stosunek pomiędzy płynną a stałą fazą składników w komórkach mięśniowych. Aby przywrócić dawne proporcje organizm magazynuje w mięśniach również większą ilość wody, co powoduje uczucie napompowania i wzrost ich objętości.

 

HITEC KTP Creatine jest ważnym źródłem energii przy intensywnych skurczach mięśni. Wystarczające zaopatrzenie organizmu w ten składnik jest bardzo ważne szczególnie dla przedstawicieli dyscyplin sportowych, w których decydującą rolę odgrywają siła i dynamika. Organizm zużywa duże ilości ATP podczas wysiłków szybkościowo-siłowych i siłowych, związanych z krótkotrwałymi skurczami komórek mięśniowych. Celowe zwiększenie zapasów kreatyny w tkance mięśniowej umożliwia intensyfikację takich wysiłków. Ma to decydujące znaczenie przede wszystkim dla sportowców wyczynowych (np. kulturystów, przedstawicieli dyscyplin siłowych, miotaczy, sprinterów itd.).
HiTec KTP Creatine dostarcza energii, potrzebnej do syntezy białka mięśniowego z aminokwasów. Suplementacja jest wskazana przede wszystkim w anabolicznej fazie przemiany materii. HiTec KTP Creatine powinno być wtedy stosowane w kombinacji z odpowiednim koncentratem białek lub aminokwasów.

Jak stosować suplement: Hi-Tec Nutrition KTP Creatine Caps
4 kapsułki dziennie, najlepiej w jednej porcji bezpośrednio po treningu lub w dni nietreningowe po przebudzeniu na czczo. Popijać obficie wodą. Nie popijać mlekiem!
Składniki
monohydrat kreatyny, nikotynamid (niacyna), chlorowodorek pirydoksyny (wit.B6), cyjanokobalminy (wit.B12), stearynian magnezu E 572 (substancja przeciwzbrylająca), żelatyna spożywcza (powłoka kapsułki)

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

porcja (4.00)
wartość energetyczna 8.8 kcal
monohydrat kreatyny 3.4 g
witamina B12 1.6 mcg, μg
witamina B3 (niacyna) 28.8 mg
witamina B6 (pirydoksyna) 3.2 mg
Polecamy
ALLNUTRITION Creatine Muscle Max [1000 gr]MYPROTEIN Creatine Monohydrate [1000 gr]FITNESS AUTHORITY Xtreme Creatine [1000 gr]SCITEC Creatine [1000 gr]BIOTECH USA Micronized Creatine Monohydrate [1000 gr]MVP BIOTECH Next Level Creatine [1000 gr]UNIVERSAL NUTRITION Creatine Monohydrate Micronized [1000 gr]VITALMAX Creatine Monohydrate [900 gr]TREC Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine [900 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2018 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting