UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

ACTIVLAB HGH Night [60 kapsułek]

Producent: ACTIVLAB ### Kategoria: /
ACTIVLAB HGH Night [60 kapsułek]
cena od:
22.60
koszt 1 porcji: 1.13 zł
ilość porcji: 20
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
22.60 zł
Opis

Activlab HGH Night to kompleksowa formuła opracowana w celu podniesienia poziomu naturalnego poziomu hormonu wzrostu, który bezkonkurencyjnie wpływa na najważniejsze aspekty związane z treningiem kulturystycznym.

Wzrost czystej masy mięśniowej: powoduje hipertrofię oraz hiperplazję - wzrost objętości oraz liczby komórek mięśniowych, potęguje transport wolnych aminokwasów do wnętrza komórek, nasila syntezę białek.
 
Redukcja tkanki tłuszczowej: powoduje rozpad nagromadzonych komórek tłuszczowych zwiększając poziom wolnych kwasów tłuszczowych w osoczu, nasila wykorzystanie tłuszczu jako źródła energii, hamuje syntezę tłuszczu.
 
Trening i regeneracja: wzmacnia i regeneruje tkanki łączne, ścięgna i chrząstki powodując wzrost siły i zwiększenie możliwości wysiłkowych organizmu, dzięki działaniu regulującemu sen wspomaga odpoczynek i regenerację powysiłkową powodując zwiększenie energii potrzebnej do działania.
 
Activlab HGH Night polecany jest osobom trenującym rekreacyjnie i wyczynowo wszystkie dyscypliny sportu, ze szczególnym uwzględnieniem sportów siłowych.
Skład / wartości odżywcze
porcja (3.00)
chlorowodorek L-lizyny ( l-lizyna HCL) 0.72 g
kwas gamma-aminomasłowy (GABA) 0.72 g
pyroglutaminian L-argininy 1.17 g
Jak stosować suplement: ACTIVLAB HGH Night
w dni treningowe 3 kapsułki, w dni nietreningowe 2 kapsułki. Przyjmować na noc przed snem.
Składniki
pyroglutaminian argininy, kwas gamma-aminomasłowy, chlorowodorek lizyny, substancja przeciwzbrylająca E470b, otoczka kapsułki: żelatyna, barwnik E171.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

porcja (3.00)
chlorowodorek L-lizyny ( l-lizyna HCL) 0.72 g
kwas gamma-aminomasłowy (GABA) 0.72 g
pyroglutaminian L-argininy 1.17 g
Polecamy
UNIVERSAL NUTRITION GH Max [180 tabletek]BIOTECH USA GH Hormon Regulator [120 kapsulek]AMIX NUTRITION Maximum GH Stimulant [120 kapsulek]MEX NUTRITION Anabolic Pro [60 tabletek]TESTED NUTRITION GH Booster [60 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting