UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

ACTIVLAB Run & Bike Oxygenic [60 kapsułek]

Producent: ACTIVLAB ### Kategoria: /
ACTIVLAB Run & Bike Oxygenic [60 kapsułek]
cena od:
19.48
koszt 1 porcji: 1.30 zł
ilość porcji: 15
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
19.48 zł
Oferty sklepów
Opis

Oxygenic jest przełomowym suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla sportowców dyscyplin wytrzymałościowych chcących poprawić możliwości wysiłkowe.

Synergiczne działanie składników preparatu ma za zadanie przede wszystkim:
podnieść maksymalny pułap tlenowy (VO2max)
zmniejszyć zakwaszenia komórek mięśniowych w trakcie wysiłku
zwiększyć adaptację układu nerwowego do obciążeń fizycznych.
 
Skład preparatu tworzą następujące substancje:
beta-alanina – aminokwas niebiałkowy, którego przyjmowanie pozwala podnieść poziom karnozyny – dipeptydu o właściwościach buforujących, zmniejszającego zakwaszenie komórek mięśniowych, poprawiając w ten sposób parametry wysiłkowe,
wodorowęglan sodu – składnik o właściwościach buforujących od dawna wykorzystywany w sporcie wyczynowym w celu poprawy zdolności wysiłkowych. W badaniach naukowych wykazano, iż przyjmowanie go przed wysiłkiem pozwala zwiększyć wydolność fizyczną, a także pomaga usprawnić wykorzystanie kwasów tłuszczowych w procesach energetycznych i poprawić wrażliwość tkanek na insulinę,
betaina – metylowa pochodna aminokwasu glicyny, oprócz wielu innych ciekawych właściwości, takich jak pozytywny wpływ na funkcjonowanie wątroby i układu krążenia, substancja ta może korzystnie wpływać na wykorzystanie tlenu przez mięśnie,
różeniec górski i żeń-szeń – rośliny zaliczane do tzw. adaptogenów (czyli substancji zwiększających zdolność do radzenia sobie ze skutkami stresu zarówno psychicznego jak i fizycznego), których składniki mogą pozytywnie wpływać na wydolność fizyczną,
kofeina – wpływ tego alkaloidu na parametry wysiłkowe jest szeroko udokumentowany – kofeina zmniejsza uczucie zmęczenia, pobudza do działania i poprawia wydolność fizyczną.
 
Oxygenic za sprawą specjalnie dobranych składników stanowi znakomity element wspomagania wysiłku fizycznego w przypadku sportowców na każdym poziomie wytrenowania. Pomaga przełamać fizjologiczne bariery i poprawić uzyskiwane wyniki.
Skład / wartości odżywcze
porcja (4.00)
beta-alanina ( β-alanina) 2 g
chrom 40 mcg, μg
fosfor 0.105 g
kofeina 0.1 g
potas 0.3 g
różeniec górski (Rhodiola rosea) 0.3 g
tauryna 0.2 g
w tym ginsenozydy 0.024 g
w tym rozawiny 0.03 g
wapń 0.2 g
żeń-szeń (panax ginseng) 0.03 g
Jak stosować suplement: ACTIVLAB Run & Bike Oxygenic
Jedną porcję 4 kapsułki popić odpowiednią ilością wody.
Składniki
beta-alanina, cytrynian potasu, ortofosforan wapnia, ekstrakt z korzenia Rhodiola (Rhodiola rosea), tauryna, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, kofeina, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, pikolinian chromu, otoczka (żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu). Może zawierać śladowe ilości pochodnych mleka, soi, pszenicy, jajek, selera, gorczycy.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

porcja (4.00)
beta-alanina ( β-alanina) 2 g
chrom 40 mcg, μg
fosfor 0.105 g
kofeina 0.1 g
potas 0.3 g
różeniec górski (Rhodiola rosea) 0.3 g
tauryna 0.2 g
w tym ginsenozydy 0.024 g
w tym rozawiny 0.03 g
wapń 0.2 g
żeń-szeń (panax ginseng) 0.03 g
Polecamy
MR.BIG Mineral Low Carb [1000 ml]WEIDER Fresh Up Concentrate [1000 ml]TREC Iso Faster (22 saszetki) [880 gr]NUTREND ISODrinx [840 gr]VITALMAX Ionto Vita Concentrate [1200 ml]OLIMP ISO Plus Powder [700 gr]EXTRIFIT Iontex Forte [600 gr]ALENERGY Race Isotonic Drink Powder [544 gr]MYPROTEIN Electrolyte Powder Essential Salts [500 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting