UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Fitmax Base Citrulline Malate [250 gr]

Producent: Fitmax ### Kategoria: /
Fitmax Base Citrulline Malate [250 gr]
cena od:
38.66
koszt 1 porcji: 0.39 zł
ilość porcji: 100
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
38.66 zł
Oferty sklepów
Opis

Suplement uzupełniający dietę w najwyższej jakości cytrulinę. Fitmax Citrulline Malate to odżywka przedtreningowa dla osób w trakcie budowania masy i siły mięśniowej.

FitMax® Citrulline malate, proszek, to środek spożywczy, w skład którego wchodzą: jabłczan cytruliny oraz witamina B6. Produkt kierowany jest głównie do osób aktywnych fizycznie, celem uzupełnienia diety o wybrane składowe. Cytrulina połączona z kwasem jabłkowym jest najbardziej efektywną formą tego aminokwasu. Kwas jabłkowy podnosi potencjał oraz przyswajalność cytruliny.

Cytrulina to związek, który nasila syntezę kreatyny i w połączeniu z kwasem jabłkowym wytwarza znaczne pokłady energetyczne, dając w rezultacie większą wytrzymałość mięśniową oraz tlenową. Warto również nadmienić, że jabłczan cytruliny działa synergicznie z różnymi formami argininy i takie połączenie daje najskuteczniejsze efekty. Cytrulina przyczynia się do sprawniejszej syntezy tlenku azotu, który z kolei jest świetnym środkiem minimalizującym skurcz naczyń krwionośnych. Efektem tego jest rozszerzenie światła naczyń, szybszy przepływ krwi oraz sprawniejsze dostarczanie wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz tlenu do wnętrza komórek.

Skład / wartości odżywcze
na 100g. porcja (2.50)
jabłczan L-cytruliny 100 g 2.5 g
witamina B6 (pirydoksyna) 12 mg 0.3 mg
Jak stosować suplement: Fitmax Base Citrulline Malate
1 porcję (2,5 g proszku – 2/3 płaskiej miarki załączonej do opakowania) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1 raz dziennie.
Dni treningowe: 1 porcja przed treningiem
Dni nietreningowe: 1 porcja w ciągu dnia między posiłkami
Składniki
jabłczan cytruliny, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6)

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

na 100g. porcja (2.50)
jabłczan L-cytruliny 100 g 2.5 g
witamina B6 (pirydoksyna) 12 mg 0.3 mg
Polecamy
BSN NO-Xplode 3.0 [1000 gr]TREC Nitrobolon II [1100 gr]TREC NitroBolon [1100 gr]UNIVERSAL NUTRITION Storm [836 gr]QNT NO+ Elite [800 gr]ACTIVLAB No Muscle Pump [750 gr]EXTRIFIT E.Nox [690 gr]GASPARI NUTRITION Super Pump Max [640 gr]EXTRIFIT Hellnox [620 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting