UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

ACTIVLAB HGH Day [60 kapsułek]

Producent: ACTIVLAB ### Kategoria: /
ACTIVLAB HGH Day [60 kapsułek]
cena od:
21.97
koszt 1 porcji: 1.10 zł
ilość porcji: 20
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
22.29 zł
Oferty sklepów
21.97 zł
Opis

HGH Day to połączenie maki, ornityny, argininy i cynku. Maca jest źródłem saponin steroidowych oraz sterole roślinne. Zasadniczym elementem cząsteczek saponin steroidowych jest szkielet sterolowy (C27), podobny do tego, z którego zbudowany jest testosteron. Arginina jest aminokwasem spełniającym w organizmie wiele funkcji biochemicznych, m.in. jest prekursorem wydzielania tlenku azotu (NO). Jedną z ról, jaką pełni NO w organizmie, jest uczestniczenie w rozszerzaniu naczyń krwionośnych. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi oraz w prawidłowej syntezie białka.

Skład / wartości odżywcze
porcja (3.00)
chlorowodorek L-ornityny ( L-ornityna HCL) 0.45 g
cynk 0.01 g
L-arginina 0.9 g
maca (lepidium meyenii) 1.5 g
w tym beta-ekdyzon 0.008 g
Jak stosować suplement: ACTIVLAB HGH Day
W dni treningowe 3 kapsułki dziennie. W dni nietreningowe 2 kapsułki dziennie.
Składniki
stearynian magnezu, żelatyna, barwnik:dwutlenek tytanu.

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

porcja (3.00)
chlorowodorek L-ornityny ( L-ornityna HCL) 0.45 g
cynk 0.01 g
L-arginina 0.9 g
maca (lepidium meyenii) 1.5 g
w tym beta-ekdyzon 0.008 g
Polecamy
SCITEC T/GH [300 gr]UNIVERSAL NUTRITION GH Max [180 tabletek]BIOTECH USA GH Hormon Regulator [120 kapsulek]AMIX NUTRITION Maximum GH Stimulant [120 kapsulek]TESTED NUTRITION GH Booster [60 kapsulek]IRIDIUM LABS Somatodrol [60 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting