UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

SCITEC Taurine Caps [90 kapsułek]

Producent: SCITEC ### Kategoria: /
SCITEC Taurine Caps [90 kapsułek]
cena od:
23.90
koszt 1 porcji: 0.27 zł
ilość porcji: 90
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
23.90 zł
Opis
Scitec Taurine  - Tauryna jest aminokwasem powstajacym z metioniny i cysteiny. Jest tzw. Aminokwasem nieproteogennym, czyli nie wchodzi w skład białek ustrojowych, ale jest niezbędny w procesach ich przemiany. Organizm ludzki wytwarza niewielkie ilości tauryny, są one zbyt małe dla osób wykonujących wysiłek fizyczny.
 
 Najważniejsze zalety tauryny to:
 
- magazynowanie azotu (powoduje dodatni bilans azotowy)
- działanie antykataboliczne
- ograniczenie wytwarzanie serotoniny, hormonu katabolicznego, co pozwala też na dłuższy wysiłek bez zmęczenia
- zmniejsza poziom cukru we krwi
- wspomaga syntezę białek
- reguluje poziom cholesterolu w krwi;
- wzmaga transport kreatyny
- naśladuje hormon anaboliczny insulinę, transportując aminokwasy i składniki odżywcze do krwi co ułatwia ich przyswajanie.
Jak stosować suplement: SCITEC Taurine Caps
W dni treningowe: 1 kapsułka przed, 1 kapsułka po treningu (na pusty żołądek), 1 kapsułka między dowolnymi posiłkami. W dni nietreningowe należy stosować 3x1 kapsułkę między posiłkami.
Składniki
Tauryna, żelatyna wołowa, substancja przeciwzbrylająca (Stearynian magnezu), barwnik (Dwutlenek tytanu, Czarny tlenek żelaza, Czerń brylantowa BN).

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
MYPROTEIN Taurine [1000 gr]MYPROTEIN Taurine [500 gr]MYPROTEIN Taurine [250 gr]OLIMP Taurine 1500 [120 kapsulek]TREC Taurine 900 Caps [120 kapsulek]NOW Taurine 500 [100 kapsulek]VITALMAX Taurin Caps [100 kapsulek]NOW Taurine 1000 [100 kapsulek]HI-TEC NUTRITION Taurine [100 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting