UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

SCITEC Leucine Caps [100 kapsułek]

Producent: SCITEC ### Kategoria: /
SCITEC Leucine Caps [100 kapsułek]
cena od:
28.98
koszt 1 porcji: 1.16 zł
ilość porcji: 25
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
28.98 zł
Oferty sklepów
Opis

Scitec Leucine jest bogatym źródłem anabolicznej L-leucyny, która jest jednym z podstawowych aminokwasów, a także należy do grupy BCAA. Jest jednym z aminokwasów, których organizm nie może syntetyzować i muszą być dostarczone w postaci suplementu lub z posiłkiem. W nowoczesnych produktach BCAA - leucyny znajduje się w coraz większych proporcjach, więc dlaczego nie skorzystać czystej leucyny, która umożliwia właściwe i precyzyjne dawki? Tak właśnie robią hardcorowi kulturyści! Postaw na sprawdzone suplementy i ciesz się z osiąganych efektów!

WYSOKIE STĘŻENIE L-LEUCYNY W KAŻDEJ PORCJI. WPŁYWA NA POWSTANIE DODATNIEGO BILANSU AZOTOWEGO.

Scitec Leucine wspomaga regenerację oraz wykazuje właściwości antykataboliczne, tj. chroni tkanki przed rozpadem. Stężenie l-leucyny ma olbrzymi wpływ na powstanie stanu anabolicznego, którego efektem jestprzyrost beztłuszczowej masy ciała! Wpływa na stopień wykorzystania nowych białek do budowy tkanki mięśniowej.

SCITEC LEUCINE – Znakomity dodatek w supldego sportowca.

 

Jak stosować suplement: SCITEC Leucine Caps
Spożywać jedną porcję produktu (4 kapsułki) w ciągu dnia, najlepiej przed trenigiem. Produkt może być spożywany razem z szejkiem proteinowym.
Składniki
L-leucyna, żelatyna wołowa, barwniki (Dwutlenek tytanu, Czarny Tlenek żelaza, Indygotyna), substancja glazurująca (Szelak)

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
MYPROTEIN L Leucine [1000 gr]MYPROTEIN Fermented L Leucine Powder [1000 gr]MYPROTEIN L Leucine [500 gr]MYPROTEIN Fermented L Leucine Powder [500 gr]TREC Leucine Fusion Caps [360 kapsulek]AMAROK NUTRITION Basic Leucine  [300 gr]MYPROTEIN Fermented L Leucine Powder [250 gr]OSTROVIT Leucine [200 gr]TREC Leucine Fusion Caps [180 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting