UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

SCITEC Leucine Caps [100 kapsułek]

Producent: SCITEC ### Kategoria: /
SCITEC Leucine Caps [100 kapsułek]
cena od:
31.50
koszt 1 porcji: 1.26 zł
ilość porcji: 25
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
Oferty sklepów
31.50 zł
Opis

Scitec Leucine jest bogatym źródłem anabolicznej L-leucyny, która jest jednym z podstawowych aminokwasów, a także należy do grupy BCAA. Jest jednym z aminokwasów, których organizm nie może syntetyzować i muszą być dostarczone w postaci suplementu lub z posiłkiem. W nowoczesnych produktach BCAA - leucyny znajduje się w coraz większych proporcjach, więc dlaczego nie skorzystać czystej leucyny, która umożliwia właściwe i precyzyjne dawki? Tak właśnie robią hardcorowi kulturyści! Postaw na sprawdzone suplementy i ciesz się z osiąganych efektów!

WYSOKIE STĘŻENIE L-LEUCYNY W KAŻDEJ PORCJI. WPŁYWA NA POWSTANIE DODATNIEGO BILANSU AZOTOWEGO.

Scitec Leucine wspomaga regenerację oraz wykazuje właściwości antykataboliczne, tj. chroni tkanki przed rozpadem. Stężenie l-leucyny ma olbrzymi wpływ na powstanie stanu anabolicznego, którego efektem jestprzyrost beztłuszczowej masy ciała! Wpływa na stopień wykorzystania nowych białek do budowy tkanki mięśniowej.

SCITEC LEUCINE – Znakomity dodatek w supldego sportowca.

 

Jak stosować suplement: SCITEC Leucine Caps
Spożywać jedną porcję produktu (4 kapsułki) w ciągu dnia, najlepiej przed trenigiem. Produkt może być spożywany razem z szejkiem proteinowym.
Składniki
L-leucyna, żelatyna wołowa, barwniki (Dwutlenek tytanu, Czarny Tlenek żelaza, Indygotyna), substancja glazurująca (Szelak)
Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Polecamy
MYPROTEIN L Leucine [1000 gr]MYPROTEIN Fermented L Leucine Powder [1000 gr]MYPROTEIN L Leucine [500 gr]MYPROTEIN Fermented L Leucine Powder [500 gr]MYPROTEIN Peptide Leucine [500 gr]SFD L-Leucine [400 gr]TREC Leucine Fusion Caps [360 kapsulek]AMAROK NUTRITION Basic Leucine  [300 gr]MYPROTEIN L Leucine [250 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2017 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting