UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

SCITEC Mastodon Caps [90 kapsułek]

Producent: SCITEC ### Kategoria:
SCITEC Mastodon Caps [90 kapsułek]
cena od:
153.02
koszt 1 porcji: 5.10 zł
ilość porcji: 30
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
153.02 zł
161.01 zł
Oferty sklepów
169.00 zł
Opis

Produkt MASTODON firmy SCITEC NUTRITION dostarcza kwasu fosfatydowego (PA) w efektywnych dawkach potwierdzonych badaniami naukowymi!

Kwas fosfatydowy (PA) to fosfolipid, będący głównym elementem strukturalnym wszystkich biologicznych systemów tkankowych. Jest nie tylko częścią składową tkanek komórkowych, ale również odgrywa rolę nośnika międzykomórkowego, który reguluje sekwencje sygnałowe białek. Sygnalizacja poprzez mechanizm zwany mTOR została odnotowana jako niezbędna dla funkcji mechanicznych organizmu (trening odporności) włączając rozwój mięśni szkieletowych oraz konsekwentny przyrost siły. Kilka badań wskazuje, że kwas fosfatydowy (PA) - nośnik tłuszczowy odgrywa krytyczną rolę w mechanicznej aktywacji szlaku sygnalizacyjnego mTOR.

Jak stosować suplement: SCITEC Mastodon Caps
Spożywać jednorazowo 3 kapsułki na dzień.
Składniki
Lecytyna sojowa w proszku (standaryzowana na min. 70% kwasu fosfatydowego), żelatyna wołowa, ekstrudat (mąka ryżowa), substancja przeciwzbrylająca (Stearynian magnezu), barwnik (Dwutlenek tytanu)

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
VIVIO Inulina z Cykorii [1000 gr]VIVIO Ziemia Okrzemkowa [1000 gr]NECCO Magnezja (proszek) [500 gr]VIVIO Inulina z Cykorii [500 gr]NECCO Magnezja (proszek) [250 gr]PIęć PRZEMIAN Konfitura bez cukru [200 gr]VIVIO Masło Shea Nierafinowane [200 gr]DIET FOOD Super Hemp Protein [200 gr]DIET FOOD Oragnic Coconut Milk [200 gr]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2018 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting