UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Real Pharm DAA Caps [150 kapsułek]

Real Pharm DAA Caps [150 kapsułek]
cena od:
69.00
koszt 1 porcji: 0.46 zł
ilość porcji: 150
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
69.00 zł
Oferty sklepów
Opis

Suplement diety - booster testosteronu. Kapsułki z kwasem D-asparaginowym to doskonała odżywka dla sportowców. Kwas D-asparaginowy zwiększa wytrzymałość organizmu, poprawia samopoczucie oraz zwiększa koncentrację. Kwas D-asparaginowy (DAA) zwiększa naturalny poziom testosteronu w organizmie, a także korzystnie wpływa na libido oraz funkcje seksualne.

DAA Real Pharm (kapsułki) to kwas D-asparaginowy w najczystszej postaci, zaliczany do grupy aminokwasów endogennych. Skondensowany został w łatwych do połknięcia kapsułkach o stężeniu 850mg. Dzięki łatwo rozpuszczalnej otoczce, gwarantującej zwiększoną przyswajalność zawartych w jej wnętrzu składników, zyskuje przewagę nad produktami tabletkowymi.

DAA Real Pharm zaleca się przede wszystkim osobom uprawiającym sport lub mających do czynienia z zintensyfikowanym wysiłkiem fizycznym. Wspomaga syntezę białek oraz poprawia regenerację organizmu. Produkt wspomaga również wzrost siły i przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. DAA Real Pharm dodatkowo odgrywa ważną rolę w produkcji hormonów płciowych, powoduje zwiększenie libido oraz powstawania testosteronu, a co za tym idzie, poprawia jakość życia seksualnego.

 

Jak stosować suplement: Real Pharm DAA Caps
Raz dziennie spożyć 1 porcję produktu (1 kapsułka). Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie.
Składniki
kwas d-asparaginowy, żelatyna (otoczka kapsułki), woda (otoczka kapsułki), dwutlenek tytanu (barwnik)

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
ACTIVLAB DAA Xtra [240 gr]HI-TEC NUTRITION Black Devil Caps [240 kapsulek]OSTROVIT DAA [200 gr]ACTIVLAB DAA 1000 Tabs [120 tabletek]TREC DAA Ultra Caps [120 kapsulek]SCITEC DAA Pro Caps [120 kapsulek]ACTIVLAB Fight Club Zen [120 kapsulek]SCITEC DAA Pro Caps [100 kapsulek]PHARMAFREAK Anabolic Freak [96 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2019 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting