UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0

Universal Nutrition Tribulus Pro Caps [100 kapsułek]

Producent: Universal Nutrition ### Kategoria: /
Universal Nutrition Tribulus Pro Caps [100 kapsułek]
cena od:
48.60
koszt 1 porcji: 0.49 zł
ilość porcji: 100
Rekomendowane oferty przez UpolujSuple.pl
51.89 zł
Oferty sklepów
48.60 zł
Opis

Zaawansowany amerykański suplement zwiększający poziom testosteronu. Zawiera naturalne substancje anaboliczne - saponiny. W efekcie silnie pobudza wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, zwiększa libido, poprawia sprawność seksualną

Amerykański suplement diety dla sportowców Universal Tribulus Pro powoduje szybki przyrost masy mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej oraz reguluje równowagę hormonalną. Ponadto stosowanie Tribulus Pro u mężczyzn powoduje wzrost popędu seksualnego. Standaryzowany ekstrakt zawiera co najmniej 40% saponin, substancji aktywnych rośliny Tribulus Terrestris dlatego jest to jedna z najskuteczniejszych formuł dostępnych na rynku.

Tribulus Pro jest idealnym suplementem dla kulturystów i ciężarowców, którzy chcą znacznie zwiększyć siłę mięśni bez niechcianych estrogenicznych efektów ubocznych. Silny i skuteczny suplement ze Stanów Tribulus Pro jest dobrą alternatywą dla sterydów - nie tylko wspomaga wzrost suchej masy mięśniowej, ale przede wszystkim jest legalny i bezpieczny.

Tribulus Terrestris to roślina winna rosnąca w umiarkowanych i w tropikalnych klimatach w USA, Meksyku, wschodniej Europie, Indiach i Chinach. Tribulus w swoim składzie zawiera niezwykle pożądane glikozydy saponinowe (saponiny sterydowe), które w naturalny sposób podnoszą poziom testosteronu. Tribulus Pro w rezultacie usprawnia sprawność seksualną i stymuluje wzrost mięśni.

Jak stosować suplement: Universal Nutrition Tribulus Pro Caps
Zaleca się spożyć 1-2 kapsułki dziennie - rano oraz wieczorem, najlepiej z posiłkiem.
Składniki
Mieszanka Tribulus (Tribulus Terrestris - ekstrakt standaryzowany do 40% saponin, Tribulus Terrestris - proszek), żelatyna, fosforan dwuwapniowy, stearynian magnezu

Informacje o składzie i wartościach odżywczych moga być informacją poglądową, należy upewnić się co do wartości na stronie producenta.
Serwis UpolujSuple.pl nie odpowiada za jakość, bezpieczeństwo i legalność Oferty, a także prawdziwość i rzetelność opisów dostarczonych przez Partnerów. Właścicielami opisów i danych o produkcie są Partnerzy serwisu, którzy dostarczają informacje we współpracy z nami.

Suplementy diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia rekomendowanego przez producenta.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w prawidłowo zamkniętych opakowaniach.

Polecamy
MYPROTEIN Tribulus Pro Caps [270 kapsulek]VITALMAX Tribulus 2000 Mega Caps [240 kapsulek]NOW Tribulus [180 tabletek]REAL PHARM Tribulus Caps [150 kapsulek]AMIX NUTRITION Tribusten [125 kapsulek]BIOTECH USA Tribooster Tabs [120 tabletek]FITMAX Tribu Up Caps [120 kapsulek]OLIMP Tribusteron 90 [120 kapsulek]OLIMP Tribusteron 60 [120 kapsulek]
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2018 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting