UpolujSuple - najlepsze ceny suplementów i odżywek
podsumowanie: 0.00 zł 0
5 trików dla ektomorfików!

Jeśli masz już dość bycia nazywanym chudzielcem i poczucia, że wszyscy wokół są od Ciebie więksi i silniejsi, musisz wziąć sprawy w swoje ręce – i to na poważnie!

Bycie ektomorfikiem, który mimo starań nie może przybrać na masie jest równie – o ile nie bardziej – uciążliwe, niż problemy endomorfika ze zbyt dużą wagą. W przeciwieństwie do innych typów sylwetki, budowa masy mięśniowej to praca niemalże na pełen etat, gdzie nie można zaniedbać żadnego elementu.

12 prostych porad jak nie stracić formy w czasie świąt!

Święta tuż tuż - choć większość z nas ma z nimi niemalże wyłącznie przyjemne skojarzenia, te dni to nierzadko koszmar dla dbających o formę. Wiele osób niszczy swoje dotychczasowe rezultaty i przybiera na wadze, bo przecież nie wypada odmawiać sobie pyszności i spędzać czas wśród ciężarów, zamiast w rodzinnym gronie, prawda? Te dwie przyczyny - obżarstwo i lenistwo - to dwa grzechy główne świąt. Dlatego poniżej znajdziesz dwanaście wskazówek jak zachować formę i nie dać się lenistwu.

8 produktów, których warto unikać

Jesteśmy otoczeni natłokiem informacji o tym, co powinniśmy, a czego nie powinniśmy jeść, co jest szkodliwe, a co niezbędne dla zdrowia. Nic dziwnego, że wiele osób uważa właściwe odżywianie się za trudne i męczące. Jednak jest kilka produktów, których bezsprzecznie powinniśmy unikać w każdym przypadku – nie są one w żaden sposób korzystne, za to pociągają za sobą nieprzyjemne skutki.

7 produktów, które przyspieszą Twój metabolizm!

Każdy z nas ma inny metabolizm – możemy poprawić go ćwicząc regularnie, śpiąc wystarczającą ilość czasu i pijąc dużo wody – to tylko trzy najważniejsze rzeczy. Dodatkowo możesz dodać tych 6 produktów do swojego codziennego menu – w połączeniu ze zbilansowaną dietą pozwolą twojemu metabolizmowi znacznie przyspieszyć, co ułatwi pozbywanie się niechcianych kilogramów.

10 produktów, które pomogą Ci lepiej trenować.

Większość supermarketów posiada w swoim asortymencie ponad 30,000 artykułów spożywczych, jednak w naszym koszyku ląduje zaledwie 10-15 z nich - i to zazwyczaj ciągle te same, których z różnych powodów nigdy nie zmieniamy.

8 rzeczy jakich warto unikać po trzydziestce?

Kiedy byliśmy jeszcze dziećmi wprost nie mogliśmy doczekać się dorosłości – a dokładniej robienia wszystkiego na co tylko mielibyśmy ochotę! Jednak musimy sobie uświadomić, że jeśli chodzi o jedzenie, szczególnie po przekroczeniu magicznej granicy wieku z trójką z przodu, powinniśmy zachować ostrożność i rozwagę. Z wiekiem metabolizm zmienia się i utrudnia uzyskanie lub zachowanie najwyższej formy. Unikaj tych ośmiu rzeczy, by zachować sprawność, młodość i zdrowy wygląd na dłużej ...

Jaki najlepszy izolat białka WPI?

Izloat białka WPI - To bardzo dobrze i szybko wchłanialne białko serwatkowe charakteryzujące się najwyższą wartością biologiczną - BV 159). Izolaty praktycznie nie zawierają laktozy więc nadają się również dla ludzi jej nie tolerujących. Wchłania się z przewodu pokarmowego w zaledwie kilka/kilkanaście minut od spożycia.

5 powodów dlaczego warto brać BCAA.

BCAA - Są to trzy aminokwasy (leucyna, izoleucyna i walina) o rozgałęzionych łańcuchach. Stanowią one ponad 30% niezbędnych dla naszego ciała aminokwasów mięśniowych, więc są naprawdę ważnym źródłem energii dla pracujących mięśni podczas wysiłku fizycznego. Dodatkowo, aminokwasy rozgałęzione (czyli to nasze słynne BCAA) mają wpływ na tkankę tłuszczową, mianowicie przyczyniają się do utrzymania wysokiego poziomu glukozy we krwi oraz skutecznie hamują katabolizm powysiłkowy, co zapobiega rozpadowi naszej tkanki mięśniowej, a z drugiej wzmagają anabolizm białek mięśniowych, co skutkuje redukcją niepożądanej tkanki tłuszczowej. 

5 powodów dlaczego warto brać kreatynę.

Najpopularniejszy i najbardziej znany suplement diety od wielu lat. Jest też najbezpieczniejszą i najlepiej przebadaną substancją wśród wszystkich suplementów diety. Pomaga budować siłę i masę mięśni, wykazując dobre właściwości anaboliczne, to sprawia, że kreatyna jest tak popularnym i uniwersalnym suplementem dla sportowców na całym świecie. Używają jej zarówno lekkoatleci, kolarze czy reprezentanci sztuk walki, jak i kulturyści.

Odżywki wolnowchłaniane - Kazeina - co wybrać?

Kazeina posiada silne właściwości antykataboliczne hamujące rozpad masy mięśniowej. Ważną zaletą kazeiny jest długi okres jej trawienia, który powoduje, że organizm przez wiele godzin zaopatrywany jest w odpowiednie dawki aminokwasów potrzebnych do rozwoju mięśni.

Jakie wybrać suplementy na ochronę stawów?

Jednym z podstawowych suplementów, po które sięgają sportowcy, są suplementy na ochronę stawów.
Takie środki mają działanie profilaktyczne, łagodzą również ból, który już się pojawił.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2018 dla UpolujSuple.pl
Sprawdź także Największa baza ebooków i audiobooków UpolujEbooka.pl
oprogramowanie: FreshLogic 
hosting